با حضور گسترده دانش‌آموزان و اولیا؛

کارناوال بزرگ سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران در میناب برگزار شد

هرمزگان (پانا) - معاون پروشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری کارناوال بزرگ سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور با حضور دانش‌آموزان و همراهی اولیای آن‌ها با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح در شهرستان میناب (پایتخت تئاتر درسی ایران) خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۲۱۵۵
لینک کوتاه کپی شد
کارناوال بزرگ سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران در میناب برگزار شد

محمود غیبی در حاشیه برگزاری کارناوال سومین جشنواره ملی تئاتر درسی در میناب اظهار کرد: شور و نشاط دانش‌آموزان برای حضور در این کارناوال نشانگر علاقه آن‌ها به آموزش مفاهیم در قالب تئاتر  و نیز اهمیت جایگاه هنر در آموزه‌های کلاسی است.

وی افزود: بیش از 13 هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ارسال شده که افزایش 2 برابری نسبت به سال گذشته را مشاهده می‌کنیم و این جای بسی خوشحالی است که تئاتر درسی و هنر، جایگاه خود را در کلاس‌های درس بیشتر پیدا کرده است.

به گفته غیبی، بعد از پالایش و داوری در چند مرحله، 25 اثر نهایی مشخص و اعلام شده و آثار برتر نهایی از 15 تا 17 اسفند سال جاری در فرهنگسرای اداره ارشاد شهرستان میناب برای اجرای زنده به روی صحنه خواهد رفت.

کارناوال سومین جشنواره تئاتر درسی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میناب تا پارک آنامیس این شهر برگزار شد.

دانش‌آموزخبرنگار: زینب مریدی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار