نیمی از شالیزار های شهرستان میاندورود در معرض خشکسالی است

ساری (پانا) - عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیمی از زمین های کشاورزی و شالیزاری های شهرستان میاندورود در معرض خشکسالی است ، تامین منابع آبی را برای گذر از بحران ضروری دانست.

کد مطلب: ۱۳۵۹۴۵۸
لینک کوتاه کپی شد
نیمی از شالیزار های شهرستان میاندورود در معرض خشکسالی است

منصورعلی زارعی با تاکید بر راه اندازی سایت اداری در شهرستان میاندورود و اشاره به اینکه برخی از دستگاه های اجرایی در این شهرستان حضور ندارند، راه اندازی این سایت اداری را ضروری دانست.

زارعی با بیان این که ۱۱ سال از شهرستان شدن میاندورود می گذرد اما هنوز برخی از دستگاه ها و ادارات در میاندورود مستقر نمی باشند ، از مسئولان استان خواست تا عملیات اجرایی سایت اداری را در منطقه آغاز کنند.

نماینده مردم شریف شهرستان های میاندورود و ساری در مجلس شورای اسلامی حوزه آب و کشاورزی را از مسائل مهم بیان کرد و گفت: امسال نیمی زا ۵۰ درصد از شالیزارها در معرض خشکسالی است و باید تجهیز و نوسازی اراضی ولوجا و برگه و غیره در دستور کار قرار گیرد.

منصورعلی زارعی تصریح کرد: تجهیزو نوسازی اراضی ولوجا و برگه و مناطقی که نیاز به تجهیز و نوسازی دارند و سامانه کم فشار را باید حتما اجرا کنیم.

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارتباط پل ساحلی در میاندورود ادامه داد: درخواست ما استاندار این است که در اوایل سال جدید این پل افتتاح شود و علاوه براین، حوزه شهری در میاندورود باید ارتقا پیدا کند و با کمک شهرداران پرونده ای را در این خصوص باز کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار