پویش «امام وعده‌های صادق» در قم برگزار می‌شود

قم (پانا) - پویش بزرگ فیلم و کتاب با عنوان «امام وعده های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال در قم برگزار می شود.

کد مطلب: ۱۴۷۹۲۳۰
لینک کوتاه کپی شد
پویش «امام وعده‌های صادق» در قم برگزار می‌شود

همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) و معاونت فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری قم، پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می شود.

این مسابقه در دو بخش مسابقه کتابخوانی چهارگزینه‌ای از کتاب اصول هفت گانه امام خمینی (ره) در بیان نورانی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و پویش ارسال فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای با موضوع شور و شعور حضور مردم به ویژه نسل جوان در سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت منبع الکترونیک و شرکت در مسابقه کتابخوانی به سامانه کتابخون به نشانی www.ketabkhooon.ir مراجعه کنند و فیلم های کوتاه خود را به گروه های مرجع فتح قله ها که در کانال روشنا قم به نشانی roshanaqom@ معرفی شده است، ارسال کنند.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا ۳۱ خرداد ماه بوده و مراسم اختتامیه ۷ تیرماه همزمان با ولادت امام موسی کاظم (ع) با اهدای جوایز ارزنده به ۳۵ نفر برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار