ویژه برنامه‌های تحویل سال نو در مسجد مقدس جمکران

قم (پانا) - معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری برنامه‌های ویژه سال تحویل با اقامه نماز جماعت صبح در روز چهارشنبه تا پخش بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب در این مکان مقدس خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۴۳۶۲
لینک کوتاه کپی شد
ویژه برنامه‌های تحویل سال نو در مسجد مقدس جمکران

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی حسین‌آبادی، معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در گفتگویی اظهار کرد: ویژه‌برنامه تحویل سال نو در مسجد مقدس جمکران روز چهارشنبه اول فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ با عنوان «احسن الحال» و همزمان با نماز صبح آغاز خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌های متعددی شامل سخنرانی، شعرخوانی و سرود در نظر گرفته شده که از نماز صبح تا لحظه تحویل سال ادامه خواهد داشت و پس از تحویل سال بیانات رهبر معظم انقلاب در صحن مسجد مقدس جمکران پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی و مداحی و قرائت زیارت آل یاسین با نوای گرم حاج عباس حیدرزاده برگزار می‌شود.

حسین‌آبادی بیان کرد: همچنین در ایام تعطیلات نوروزی برنامه‌های متعددی از قبیل سخنرانی‌های مذهبی، ویژه‌برنامه‌های کودک و نوجوان، کارگاه‌های آموزشی و راویان انتظار را در مسجد مقدس جمکران برای زائران این مکان مقدس اجرا خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار