پخش همایش شیرخوارگان حسینی در رادیو ایران

تهران (پانا) - همه ساله در اولین جمعه ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی، به یاد کودکانی که در روز عاشورا به شهادت رسیده‌اند، برگزار می شود.

کد مطلب: ۱۴۸۶۸۴۰
لینک کوتاه کپی شد
پخش همایش شیرخوارگان حسینی در رادیو ایران

به گزارش شبکه رادیویی ایران، در همایش شیرخوارگان حسینی، مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور می‌یابند و شرکت‌کنندگان برای علی اصغر کودک شیرخوار امام حسین(ع) در کربلا عزاداری می کنند.

رادیو ایران نیز همراه با عاطفه ایمانی تمامی مادران در سراسر ایران اسلامی، که فرزند نوزاد خویش را می آورند تا عهدی جانانه با شهید کربلا ببندند، می کوشد تا این رویداد آیینی و انسانی بزرگ را لحظه به لحظه در ویژه برنامه «شش ماهه بالا بلند» انعکاس دهد.

حسین معصومی تهیه کننده ویژه برنامه «شش ماهه بلند بالا» گفت» این برنامه با هدف گرامیداشت مقام حضرت علی اصغر(ع) با موضوع تربیت اسلامی، ضامن تداوم نسل حسینی است.

وی ادامه داد: «شش ماهه بلند بالا» کوشش رسانه ای است برای بیان عظمت قیام عاشورای حسینی صبر را در کنار سایر فضیلت های حسینی از جمله بندگی خالصانه ی خداوند با حضور حجت الاسلام مسلم داود نژاد تفسیر می کند.

گفتنی است «شش ماهه بلند بالا» به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای نگین خواجه نصیر و فاطمه میناخانی جمعه 22 تیر ساعت ۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار