اجرای گروه موسیقی «ستاره قطبی» ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران

تهران (پانا) - کنسرت گروه «ستاره قطبی» (پلاریس) به سرپرستی«بهار ایلچی» روزهای 12 و 13 تیر در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۸۴۷۷۰
لینک کوتاه کپی شد
اجرای گروه موسیقی «ستاره قطبی»  ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، این گروه مجموعه‌ای از قطعات محلی از شهرهای ایران (آذری، کردی، لری، فارسی، گیلکی و جنوبی) و همچنین قطعاتی به زبان‌های مختلف دنیا (انگلیسی، فرانسوی، عربی و هندی) را در این کنسرت اجرا می‌کند. 

عوامل هنری در این کنسرت عبارتند از : بهار ایلچی ( سرپرست گروه، خواننده فارسی و نوازنده پیانو و هارپ)، سپیده ایلچی (گیتار بیس و ابوآ)، پگاه ابراهیم (ویلن)، شانیا شهریاری (ترومپت)، ثمیلا تحویلداری (ساکسیفون)، سارا پارسایی (فلوت)، آوا منبری ( پیانو و کیبورد)، کیانا اکبری اصل (گیتار)، سحر شاطری (درام)، فرناز نوروز (پرکاشن)،  نگین فروزان (گیتار الکتریک)، مهسا احمدپور، نگین رشیدی و پانیذ خسروی (آواز)، تنظیم و رهبری ارکستر (پوریا پیرزاده)

گروه موسیقی «ستاره قطبی» (پلاریس) با سبک و فرمی جدید، یکی از گروه‌های متفاوت در زمینه موسیقی بانوان به شمار می‌رود و تاکنون اجراهای موفقی داشته است.

کنسرت «ستاره قطبی» (پلاریس) به سرپرستی «بهار ایلچی»  ویژه بانوان روزهای 12 و 13 تیر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود و بلیت آن در سایت ملوتیک به نشانی www.Melotik.com   قابل تهیه است. 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار