برنامه‌های رادیو ویژه شهدای خدمت

تهران (پانا) - برنامه‌های رادیو برای اربعین شهدای خدمت اعلام شد.

کد مطلب: ۱۴۸۳۴۱۰
لینک کوتاه کپی شد
برنامه‌های رادیو ویژه شهدای خدمت

شبکه‌های رادیویی همزمان با چهلم شهدای خدمت ویژه برنامه های متعددی را تدارک دیدند که روانه آنتن می شوند. در این باره می توان به برنامه هایی همچون «کارنامه»، «آقای رئیس جمهور»، «شهرآرا»، «در خدمت قرآن»، «رفیق جمهور»، «پرونده»، «یادواره» و«پیام روز» اشاره کرد.همچنین جلد دوم کتاب گویای حوزه مقاومت در بیانات شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی از سوی ایرانصدا منتشر شده است. در این گزارش به جزییات برنامه ها اشاره شده است.

رادیو ایران؛ کارنامه دستاوردهای دولت سیزدهم

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، در آستانه چهلمین روز از شهادت آیت الله رییسی و هیئت همراه رادیو ایران ویژه برنامه «کارنامه» را تقدیم مخاطبان می کند.حسین معصومی تهیه کننده ویژه برنامه «کارنامه» گفت: شهید رئیسی تمام موضوعات و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب را بطور جدی دنبال می‌کرد.شهید جمهور به خصوص در موضوعاتی مانند جوانی جمعیت، دانش‌بنیان‌ها و جهش تولید، عمل به دغدغه‌های مقام معظم رهبری را یک ضرورت می‌دانست. «کارنامه» مروری بر دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه بهداشت، آموزش و پرورش، جوانی جمعیت، دانش‌بنیان‌ها و جهش تولید دارد. اجرای برنامه به عهده مهرناز فقیهی است که ساعت 20:30 پخش می شود. همچنین ویژه برنامه «خانواده ای به نام ایران» پنجشنبه 7 تیز ماه ضمن پرداختن به حماسه حضور در انتخابات به انعکاس مراسم شهدای چهلم خدمت می پردازد که ساعت 8:30 روانه آنتن می شود.

رادیو فرهنگ؛ در اربعین شهدای خدمت 

شبکه رادیویی فرهنگ در برنامه «مستند فرهنگ» مروری به زندگی و فعالیت های شهید جمهور دارد. برنامه «صبح به وقت فرهنگ» ساعت 6:30 در بخش های مختلف یاد شهدای خدمت را گرامی دارد. ساعت ۱۳ در برنامه « سرزمین من» درباره خدمات دولت سیزدهم صحبت می شود. در برنامه « آقای رییس جمهور» نیز که ساعت ۱۷ پخش می شود، بخشی به یادواره شهدای خدمت و ویژگی های شخصیتی شهید جمهور اختصاص دارد.

رادیو تهران؛ شهر آرا

شبکه رادیویی تهران پنجشنبه هفتم تیرماه، با توجه به این که یک روز قبل از انتخابات روی آنتن می رود، به همت چهار گروه برنامه ساز،  ویژه برنامه «شهر آرا» را با تدارک بخش های ویژه تقدیم مخاطبان می کند.در این ویژه برنامه ها علاوه بر فراخوان مردم برای شرکت در انتخابات به موضوع چهلم شهدای خدمت با نگاه حماسی پرداخته می شود. کارنامه دولت سیزدهم و نقش شهید رئیسی تبیین می شود.مراسم بزرگداشت که عصر پنجشنبه در مصلی برگزار می شود پوشش گزارشی داده خواهد شد.سه مستند "تهران میدان شهدا" با موضوع شهید رئیسی، شهید عبداللهیان و شهید آل هاشم در کنداکتور شبکه قرار گرفته است.

رادیو قرآن؛ «درخدمت قرآن» 

شبکه رادیویی قرآن ویژه برنامه «در خدمت قرآن» را به تهیه کنندگی حسن رحمانی و اجرای جواد نصیری پنج شنبه ۷ تیرماه همزمان با چهلم شهدای خدمت و پرواز اردیبهشت ساعت ۱۷ روی آنتن می برد و به اقدامات در حوزه قرآن کریم شهید جمهوردر دولت سیزدهم پرداخته خواهد شد.

رادیو صبا؛ با «رفیق جمهور» 

رادیو صبا چهلمین ویژه برنامه «رفیق جمهور» را تقدیم مخاطبان می‌کند. این ویژه برنامه پنجشنبه هفتم تیر به صورت مستند راهی آنتن می شود. قصه‌ «رفیق جمهور»، از یک مسجد شروع می شود؛ مسجدی در محله گیشا یا کوی نصر تهران و حوالی بوستان گفت‌وگو. شهید رئیسی از دهه‌ هشتاد، امام جماعت و تولیت مسجد امام جعفر صادق (ع) گیشا بود.در این ویژه برنامه قرار است مخاطبان با آیت الله سید ابراهیم رئیسی از نزدیک و توسط رفقای مسجد جعفری، بیشتر آشنایی شوند. ویژه برنامه «رفیق جمهور» پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰ به تهیه کنندگی عارفه فتحی تقدیم مخاطبان می‌شود.

ایران‌صدا؛ کتاب گویای حوزه مقاومت

شبکه رادیویی ایران صدا همزمان با چهلم شهدای خدمت جلد دوم کتاب گویای حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رئیسی را که مجموعه ای از سخنان سید ابراهیم رئیسی درباره مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم است را منتشر کرده است.این اثر که برگرفته از بیانات و سخنان رییس جمهور شهید درباره محور مقاومت و ارتباط آن با کشورهای خاورمیانه و نحوه مقابله با تعدی‌ها و تجاوزات دشمنان جهان اسلام است. این کتاب به روایت امیر حسین حسین تبار، علیرضا کوه پیما و محمدمهدی ریاضی و تهیه کنندگی سیدعلی میرطالبی پور تولید و بارگذاری شده است.علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب‌های گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

رادیو اقتصاد؛ پرونده شهید خدمت

رادیو اقتصاد ویژه برنامه های«کارنامه»، «پرونده» و «شهید خدمت» را به مناسبت چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و هیأت همراه تدارک دیده است. ویژه برنامه «کارنامه» به مروردستاوردهای مهم اقتصادی در دولت سیزدهم اختصاص دارد. پروژه های شاخص در صنایع نفت و انرژی، داروسازی و حمل و نقل ریلی و جاده ای در برنامه معرفی و مزایای اقتصادی بهره برداری از آنها تحلیل می شود. «کارنامه» ساعت 11 پخش می شود.مستند «پرونده» واکنش مردم پس از شنیدن خبر شهادت آیت الله رئیسی را روایت می کند. بخش دیگری از برنامه به پخش  گزیده هایی از صحبت های رهبر معظم انقلاب در مورد خصوصیات و عملکرد رئیس جمهور شهید اختصاص دارد. این برنامه ساعت 17 روی آنتن می رود.برنامه «شهید خدمت» جنبه هایی از شخصیت منحصر بفرد و خستگی ناپذیر شهید جمهور را بازتاب می دهد. این برنامه به مرور اقدامات ارزنده ایشان در حوزه اقتصاد، حجم قابل توجه سفر به اقصی نقاط کشور و اهتمام در حل مشکلات اجرایی می پردازد. ساعت پخش برنامه 21:30 دقیقه خواهد بود.

رادیو نمایش؛ یادواره

به مناسبت چهلمین روز شهدای خدمت، ویژه برنامه " یادواره" از رادیو نمایش پخش می شود.این برنامه به تهیه کنندگی محسن جواهری، گویندگی هادی خادم حسینی، مهرناز شعبانی، نویسندگی سهیلا خدادادی، هفتم تیرماه ساعت 18 تا 19:30 به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می رود.

رادیو پیام؛ پیام روز

شبکه رادیویی پیام ویژه برنامه ای برای مراسم چهلم شهدای خدمت با نام پیام روز آماده کرده که به تهیه کنندگی مهدیه پهلوانی روانه آنتن می شود که به ویژگی های شهدای خدمت می پردازد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار