«تنها نخواهم ماند» بهترین مستند جشنواره فریزاج شد

تهران (پانا) - مستند کوتاه «تنها نخواهم ماند» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی فریبا عرب موفق به کسب جایزه بهترین مستند دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فریزاج (ferfilm)در کوزوو شد.

کد مطلب: ۱۴۸۰۲۸۱
لینک کوتاه کپی شد
 «تنها نخواهم ماند» بهترین مستند جشنواره فریزاج شد

به گزارش روابط عمومی فیلم، این جشنواره به منظور ترویج فرهنگ‌ها و ارزش‌های جهانی از طریق فیلم به عنوان یک روش چند بعدی و جذاب برگزار می‌شود. علاوه بر رویدادهای سینمایی، جشنواره با بهره‌گیری از پتانسیل گردشگری شهر فریزاج، بازدیدها و رویدادهای دیگری را برای نمایش تنوع فرهنگی کوزوو سازماندهی می‌کند.

مستند «تنها نخواهم ماند» با پژوهش علی رمضانی پاجی به زندگی یک زوج کهنسال می‌پردازد که بعد از پنج سال صدای قلب فرزندشان را می‌شنوند.تصویربردار این مستند فرحبخش فرهیدنیا و محمودرضا مافی هستند. صدابرداری را حسن جعفری انجام داده و صداگذار پروژه رامین ابوالصدق است. 

«تنها نخواهم ماند» پیش از این در فستیوال‌های تسالونیکی یونان، و شورت شورتز ژاپن نمایش داده شده و برنده جایزه بهترین فیلم مستند بین الملل سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران شده است. دریافت جایزه بهترین مستند در مورد بقای مردم بومی در جشنواره پارنوی استونی، بهترین مستند جشنواره دین امروز ایتالیا، بهترین مستند فیلم وستروس و ... بخشی از موفقیت‌های بین‌المللی این مستند است.

یاسر طالبی کارگردانی مستندهای «دلبند»، «سرنوشت» و مجموعه سریال مستندهای اهل سفر «تاج زاگرس، مسافر آذران و …» را در کارنامه دارد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار