مدیر ایران‌صدا مطرح کرد:

تبلیغات صوتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس در نرم‌افزار ایران صدا فراهم شد

تهران (پانا) - فضای تبلیغات صوتی و قرار گرفتن محتواهای صوتی ویژه معرفی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس بر روی نرم‌افزار ایران صدا فراهم شد.

کد مطلب: ۱۴۷۳۲۶۶
لینک کوتاه کپی شد
تبلیغات صوتی نامزدهای دور دوم انتخابات  مجلس در نرم‌افزار ایران صدا فراهم شد

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، مهدی شاملو، مدیر شبکه ایرانصدا در معرفی صفحات تبلیغاتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس گفت: تاکنون محتواهای تبلیغی استان هایی که انتخابات آنها به دور دوم کشیده است بر روی نرم افزار ایرانصدا قابل مشاهده است. کاربران می توانند با مراجعه به نرم افزار ایران صدا و انتخاب حوزه های انتخاباتی استان ها، فهرست  نامزدهای انتخاباتی مرحله دوم را مشاهده کنند.  

وی در تشریح صفحه اختصاصی نامزدها تاکید کرد: با انتخاب نام هر نامزد، سامانه شما را به صفحه اختصاصی نامزد هدایت کرده  و محتوای تبلیغاتی ایشان به آسانی در  دسترس و قابل مشاهده است.

مدیر شبکه ایرانصدا،  با اشاره به قابلیت های دیگر صفحات انتخاباتی افزود: علاوه بر صفحه اختصاصی نامزدهای انتخاباتی  که نام کامل و تصویر ایشان قابل مشاهده است، بخش اشتراک گذاری به همراه ابزار تولید بارکد مربعی (QRCode) نیز برای همه مخاطبان به ویژه هواداران و اعضای ستاد انتخاباتی، در دسترس است. 

وی در تشریح صفحه اختصاصی نامزدهای انتخاباتی دور دوم افزود: در بخش اصلی صفحه اختصاصی هر نامزد، محتوای صوتی به همراه «مدت»، «نام»، «شرح محتوا»، «فهرست شده» و دو امکان «پخش» و «ذخیره» در دسترس مخاطبان است.  وی در ادامه بیان داشت: همچنین پخش قطعات صوتی در قالب «لیست پخش» به صورت خودکار از قابلیت های دیگر صفحات نامزدهای انتخاباتی است. 

مدیر ایرانصدا  با بیان اینکه «بخش دیگری از سامانه به مناظره‌های بین نامزدهای مجلس اختصاص دارد»  با آرزوی امیدواری عنوان کرد: با این اقدام، مردم می توانند مجموعه اطلاعات مورد نیاز  درباره نامزدها را گردآوری کرده و برای خود نشانه گذاری کنند تا در روز انتخابات همراه با ایران صدا پای صندوق‌های رای حاضر شوند و نامزد اصلح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است مخاطبان می توانند نرم افزار تلفن همراهِ ایرانصدا را ویژه اندروید از نشانی iranseda.ir  به صورت رایگان دریافت کنند و یا برای دسترسی  آنلاین به  خدمات سامانه انتخابات از طریق مراجعه به وب سایت  ایران صدا به نشانیent.iranseda.ir اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار