«دهن لق» سریال نوروزی شبکه تهران شد

تهران (پانا) - سریال «دهن لق» در گونه اکشن، جنایی و درام محصول کره جنوبی در سال ۲۰۲۲ است که در نوروز 1403 از شبکه تهران سیما پخش خواهد شد. این سریال هر شب ساعت 23 پخش و روز بعد ساعت 11 و 19 بازپخش خواهد شد.

کد مطلب: ۱۴۶۳۵۲۲
لینک کوتاه کپی شد
«دهن لق» سریال نوروزی شبکه تهران شد

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، این سریال درباره وکیل جوانی به نام چانگ هو است که تاکنون در هیچ یک از پرونده‌هایش موفق نشده به همین ترتیب بدهی زیادی دارد و در آستانۀ جدا شدن از همسرش نیز هست.

در خلاصه داستان سریال دهن لق آمده است: چانگ‌هو به جرم اینکه یکی از مشهورترین تبهکاران گمنام کره جنوبی، به نام «موش بزرگ» است، دستگیر می‌ شود. او از این وضعیت به شدت شوکه شده به زندان می‌رود و احساس می‌کند که دیگر همۀ زندگی‌اش را باخته است و راهی برای نجات ندارد. اهالی زندان تصور می‌کنند که او واقعا موش بزرگ است و در نهایت چانگ‌هو تصمیم می‌گیرد که خودش را به جای موش بزرگ جا بزند و با پیدا کردن تبهکار واقعی بی‌گناهی‌اش را اثبات کند و...

ایده‌ اولیه و اصلی فیلم که یک وکیل باید از زندان برای پیشبرد یک پرونده و اثبات بی گناهی خود بکوشد به خودی خود جذاب است و پرداخت و پیشبرد داستان با خطوط تازه‌ای که به آن اضافه می‌شود درامی جذاب را خلق می‌کند که مخاطب را نسبت به دنبال کردن آن مانند هر سریال معمایی موفق ترغیب می‌کند. ساخت حرفه‌ای سریال هم مزید بر علت شده است تا مخاطب را به راحتی تا پایان با خود همراه کند.

در این سریال هنرنمایی سه شخصیت را خواهیم دید. پارک چانگ‌هو، وکیلی سطح پایین که در هیچ یک از پرونده‌هایش موفقیت کسب نکرده، او وضعیت مالی مناسبی ندارد و در آستانه جدایی از همسرش است. هو می‌هو، همسر پارک چانگ‌هو است، آن‌ها علاقۀ زیادی به یکدیگر دارند اما مشکلات مالی و دست و پا چلفتی بودن همسرش سبب شده به فکر جدایی بیفتد. چوی دوها: شهردار شهر گوچون است که پارک چانگ‌هو را استخدام می‌کند تا وکیل سه نفر از افراد مهم شهر باشد و آن‌ها را از اتهام قتل تبرئه کند.

سریال دهن لق در ایام نوروز 1403 هر شب ساعت 23 روی آنتن می رود و روز بعد حوالی ساعت 11 و 19 بازپخش خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار