اعلام برنامه‌های چهارمین روز جشنواره موسیقی فجر

تهران (پانا) - چهارمین روز سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، امروز (٢٦ بهمن‌ماه) پی گرفته خواهد شد.

کد مطلب: ۱۴۵۹۶۰۸
لینک کوتاه کپی شد
اعلام برنامه‌های چهارمین روز جشنواره موسیقی فجر

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، تالار وحدت ساعت ۱۴:۳۰ در نخستین اجرا میزبان بانوانی خواهد بود که به تماشای اجرای گروه «پارلای تبریز» می‌نشینند.
این تالار در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان اجرای ارکستر چکاوک به سرپرستی رضا شایسته خواهد بود و این در حالی است که علی زندوکیلی ساعت ۲۱:۳۰ اجرایش را به روی صحنه می‌برد.
تالار رودکی در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان ارکستر امین غفاری است و ساعت ۲۱:۳۰ نیز اجرای شب فضل‌الله توکل در این تالار اجرا خواهد شد.
سالن سوره از ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه هنرستان موسیقی دختران تهران است.
علاقمندان آواز جمعی نیز در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸:۳۰ شاهد اجرای گروه‌ کر «آوای نیایش» به به سرپرستی حسین محرمی خواهند بود و ساعت ۲۱:۳۰ گروه کر «مهر وطن» به سرپرستی مسعود نکویی روی صحنه خواهد رفت.
سالن کوشک هنر که هر شب میزبان گروه‌های سرود است، در یک سانس میزبان گروه‌های «فرزندان ایران» و «عبدالرضا» است.
سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان حامد محضرنیا و در ساعت ۲۲ میزبان مخاطبان ناصر زینلی خواهد بود.
در نهایت فرهنگسرای بهمن در دو سانس ۱۹ و‌۲۲ میزبان محسن یگانه و هوادارانش خواهد بود.
سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر در حال برگزاری است و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار