روایت زندگی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی کرمان در رادیو

تهران (پانا) - روایت زندگی سراسر پویایی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی کرمان در ۱۳ دی ۱۴۰۲ را از شبکه رادیویی تهران برنامه «تهران میدان شهدا» بشنوید.

کد مطلب: ۱۴۵۹۳۵۳
لینک کوتاه کپی شد
روایت زندگی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی کرمان در رادیو

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ فاطمه ربانی تهیه کننده و گوینده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: شبکه رادیویی تهران، در برنامه "تهران میدان شهدا "به منظور بزرگداشت مقام شهداء با خانواده های معزز شهداء گفت وگو می کند، این هفته برنامه اختصاص به روایت زندگی سراسر پویایی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی کرمان در ۱۳ دی ۱۴۰۲ دارد. این برنامه پنجشنبه 26 بهمن، از ساعت ۱۳:۳۰ با روایت زندگی سراسر پویایی شهیده « فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی کرمان در ۱۳ دی ۱۴۰۲ در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی تقدیم حضور مخاطبان می شود.

به گفته تهیه کننده برنامه؛ درست است! شهادت می‌چرخد و می‌چرخد و هربار دستش را روی شانه کسی می‌گذارد که در زندگی کاری کرده است که از او پذیرفته اند. شهیده «فائزه رحیمی» هم یکی از همان هایی‌ است که در همان روزی که تبریک‌های روز مادر در دهانمان ماسید، صدای حاج قاسم را در گوشمان طنین‌انداز کرد که: «ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم…».

در برنامه این هفته تهران میدان شهدا با اعضای خانواده شهیده فائزه رحیمی، گفت‌وگویی کرده‌ایم تا برایمان بگویند فائزه، همان دختر شر و شیطان و فعال به اصطلاح امروزی‌ها بیش فعال، که بنا بر گفته خودشان در کودکی گاهی شیطنت‌هایش اشک مادر را هم در می‌آورد در کدام موعد مقرر، عزمش را جزم کرده، عرق پیشانی‌اش را تکانده و بالا و بالاتر رفته و..

شبکه رادیویی تهران از برنامه «تهران میدان شهداء» ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران؛ با همسر شهید، فرزندان، والدین شهداء و خویشاوندان گفت وگو و یاد و خاطره شهداء را گرامی می دارد.

برنامه "تهران میدان شهدا"، را روی (موج اف.ام ردیف ۹۴) یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز از آنتن شبکه رادیویی تهران بشنوید.

شهیده« فائزه رحیمی» دانشجو معلمی بیست ساله، متولد مرداد ۱۳۸۲، ساکن یکی از برج‌های منطقه ۲۲ تهران که در کنکور سال ۱۴۰۰ در رشته امور تربیتی، پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان تهران قبول شده بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار