«محصور» در شبکه نمایش

تهران (پانا) - فیلم سینمایی «محصور» با گویندگی ۱۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

کد مطلب: ۱۴۵۸۷۳۴
لینک کوتاه کپی شد
«محصور» در شبکه نمایش

این سینمایی در گونه درام و وسترن محصول آمریکا در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه نمایش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، منوچهر زنده دل، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، خسرو شمشیرگران، کوروش فهیمی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، غلامرضا مهرزادیان، علی همت مومیوند و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این فیلم درباره مو واشنگتن زن جوان سیاه‌پوستی است که برای تصاحب یک زمین طلا راهی کلرادو می‌شود. در میان راه کالسکه‌ی آن‌ها مورد سرقت دزدها قرار می‌گیرد و سند خرید زمین از بین می‌رود. مردان مسافر دسته‌ی دزدها را تارانده و رئیسشان تام والش را دستگیر می‌کنند. در این میان مو ناچار می‌شود تا رسیدن کلانتر شهر از تام والش محافظت کند. او علی‌رغم این که تلاش می‌‌کند به تام اعتماد کند از عملکرد او نسبت به اخلاقیات ناامید شده و ناچار به کشتنش می‌شود.

«محصور» یک فیلم حادثه ای جذاب با فضاسازی و کیفیت ساخت خوب است. شخصیت‌پردازی درست این فیلم یکی از نکات قابل تامل آن است که به واسطه‌ی بازی‌های قدرتمند بازیگران آن شخصیت های جذابی خلق شده است و بیننده این تمایل را دارد که تا انتها سرنوشت آنها را دنبال کند. ریتم روایت داستان نیز بسیار خوبی است و طوری است که هیجان لازم را به بیننده منتقل می کند. جدای از عناصر فنی، فیلم از نظر محتوایی نیز که نبرد اخلاق با بی‌اخلاقی و پیروزی خیر بر شر است نکات ارزنده‌ای دارد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی نمایش، برای مخاطبان پخش شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار