سرویس‌دهی ویژه دستگاه‌ها در روز عید فطر

تهران (پانا) - شرکت‌های مترو و اتوبوسرانی تهران در روز عید سعید فطر به شهروندان، سرویس ویژه ارائه می‌کنند.

کد مطلب: ۱۴۶۷۱۱۷
لینک کوتاه کپی شد
سرویس‌دهی ویژه دستگاه‌ها در روز عید فطر

به‌گزارش‌ روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: به منظور تسهیل در تردد نمازگزاران به محل اقامه نماز عید در مصلای بزرگ امام خمینی، سرویس‌دهی در خطوط هفتگانه مترو افزایش می‌یابد.

هادی زند افزود: در روز عید سعید فطر، خدمات‌رسانی در خطوط درون‌شهری از ساعت ۴ صبح و در خطوط اقماری، از جمله فرودگاه مهرآباد، خط پرند و خط پنج از ساعت ۵:۳۰ آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هم از خدمات‌رسانی گسترده این شرکت در برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.

مهدی علیزاده گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات حمل و نقلی به شهروندان از تمامی نقاط پایتخت به محل مصلای بزرگ امام خمینی اندیشیده شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: چهارراه تهرانپارس، پایانه آزادی، میدان خراسان پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، پایانه علم و صنعت، میدان رسالت، میدان راه آهن، میدان ولیعصر، پایانه مترو صادقیه و میدان صادقیه، مبادی و میادینی هستند که شهروندان می‌توانند با اتوبوس برای اقامه نماز به مصلای تهران عزیمت کنند. 

مدیر پایانه بیهقی هم گفت: پارکینگ پایانه بیهقی با اختصاص ۴ هزار پارکینگ رایگان در روز عید سعید فطر با بهره گیری از همه ظرفیت‌های خود به نمازگزاران مصلای تهران خدمت رسانی خواهد کرد.

علی رامشینی افزود: به علت همجواری پایانه بیهقی با مصلای امام خمینی همچون سنوات گذشته این پایانه افتخار میزبانی از نمازگزاران عید فطر را دارد.

مدیر پایانه بیهقی همچنین گفت: با همکاری شرکت‌های مسافربری مقرر شد سفرهای پایانه از ساعت ۲۳ روز سه شنبه ۲۱ فروردین تا ساعت ۱۲ ظهر روز عید سعید فطر به حالت تعلیق درآمده و پس از نماز عید، فروش بلیت و تردد اتوبوس‌ها در پایانه، مجدد آغاز شود.

علی رامشینی افزود:: برای جابجایی و انتقال همه نمازگزاران بخصوص افراد جانباز و توان‌یاب نیز ، تاکسی‌های در پایانه بیهقی مستقر شده که افراد را به محل برپایی نماز عید سعید فطر منتقل می کنند.

مدیر پایانه بیهقی در پایان افزود: برای تسهیل تردد خودروهای نمازگزاران در این روز، پارکینگ پایانه بیهقی با صدور قبض‌های ویژه از صبح روز عید سعید فطر تا پایان مراسم رایگان مهیای خدمت رسانی به نمازگزاران خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار