مخبر قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در آسیا را تبریک گفت

تهران (پانا) - سرپرست ریاست جمهوری قهرمانی ارزشمند تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت و از همه کشتی‌گیران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان قدردانی کرد.

کد مطلب: ۱۴۸۳۲۴۸
لینک کوتاه کپی شد
مخبر قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در آسیا را تبریک گفت

سرپرست ریاست جمهوری در پیامی با تبریک قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن تصریح کرد: بی‌تردید این پیروزی درخشان، جلوه دیگری از استعداد و توانمندی آینده‌سازان ایران اسلامی است و به یاری خدا شاهد تداوم موفقیت آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی خواهیم بود.

متن پیام سرپرست ریاست جمهوری به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

قهرمانی امیدآفرین تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن، موجب فخر و مباهات برای همه مردم و به ویژه جامعه ورزشی کشورمان است.

بی‌تردید این پیروزی درخشان، جلوه دیگری از استعداد و توانمندی آینده‌سازان ایران اسلامی است و به یاری خدا شاهد تداوم موفقیت آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی خواهیم بود.

اینجانب این قهرمانی ارزشمند را به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و از همه کشتی‌گیران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان قدردانی می‌کنم و سعادت و بهروزی آنان را آرزومندم.

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار