با حضور در ستاد مرکزی انتخابات؛

«اسماعیلی» در انتخابات مشارکت کرد

تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری با حضور در ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور رای خود را ثبت کرد.

کد مطلب: ۱۴۷۳۷۵۱
لینک کوتاه کپی شد
«اسماعیلی» در انتخابات مشارکت کرد

غلامحسین اسماعیلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به لطف خداوند متعال و  با پیشرفت‌هایی که در کشور ما در حوزه الکترونیکی انجام گرفته است و با زحماتی که همکاران ما در وزارت کشور متقبل شدند، نشان داد که بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی به خصوص در  کلانشهرها با تکثر و تعدد کاندیداها مانند حوزه انتخابی تهران، به خوبی فراهم شده است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری ادامه داد: با این فناوری رای دادن الکترونیکی، فرایندی خوب، سریع و مطمئن برقرار شده است و  کسانی که برای رای دادن مراجعه می‌کنند شاهد گذر کمترین زمان برای رای دادن هستند.  بنده نیز که اکنون توفیق داشتم رای دهم و زمان بسیار کمی که گرفته شد تا بتوانم به ۱۶ نفر  تهران رای بدهم و برایم جالب بود، چون زمان چندانی گرفته نشد. 

اسماعیلی تاکید کرد :  قطعاً در مرحله بعدی که اعلام نتایج انتخابات هست نیز شاهد سرعت بیشتری  در شمارش آرا خواهیم بود.

وی ادامه داد : در همین انتخابات تلاش ما این بود که حوزه بیشتری را به صورت الکترونیکی برگزار کنیم. تمهید زیرساخت‌ها و هماهنگی‌های لازم بین وزارت کشور شورای محترم انجام شده بود که در این مرحله اتفاق نظر بر این بود که هشت حوزه انتخابیه را الکترونیکی برگزار کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری تاکید کرد:  قطعاً عزیزانمان در وزارت کشور و نیز شورای نگهبان با اتمام این دوره از انتخابات با ارزیابی وضعیت سیستم انتخابات تمام الکترونیکی تصمیم نهایی را برای برگزاری  انتخابات تمام  الکترونیکی  در دوره بعدی خواهند گرفت اما دولت آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک را برای دوره‌های بعد دارد. 

وی در خصوص رای آقای رئیس جمهور در انتخابات گفت: همونطور که می‌دانید آقای رئیس جمهور در سفر استانی قم حضور دارند و هماهنگی شده است که  در مسیر مراجعت از قم به تهران در شعب انتخاباتی حضور پیدا کند و رای خود را به صندوق بیندازند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار