اوجی در حاشیه جلسه هیات دولت:

دولت مردمی نشان داده که معطل خارجی‌ها و برجام نیست

شرکت‌های دانش‌بنیان به بیش‌ از ۶۷۶ شرکت افزایش یافته است

تهران (پانا) - وزیر نفت گفت وزارت نفت دولت مردمی نشان داده که معطل خارجی‌ها و برجام نیست و از ظرفیت توان پیمانکاران و سازندگان داخلی استفاده می‌کند.

کد مطلب: ۱۴۷۳۲۸۲
لینک کوتاه کپی شد
دولت مردمی نشان داده که معطل خارجی‌ها و برجام نیست

جواد اوجی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه پروژه های بزرگی را سال گذشته منعقد کردیم، گفت: امروز بیش از ۳۰۰ پروژه و طرح نیمه تمام‌ و شروع عملیات های اجرایی را در دست داریم که بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار است و آثار این‌پروژه ها را شاهد هستیم.

وی افزود: سال گذشته رشد ۲۰ درصدی را در رشد اقتصادی گروه نفت و گاز شاهد بودیم که بی نظیر بود. در برنامه هفتم در نظر داریم تولید نفت را به بیش از ۵.۵ میلیون بشکه نفت وگاز را به بیش از یک میلیارد و۲۵۰ میلیون متر مکعب برسانیم.

وزیر نفت ادامه داد: ۱۵۰ شرکت دانش بنیان در ابتدای دولت فعالیت داشنند که امروز به بیش از ۶۷۶ شرکت دانش بنیان رسیده است و نزدیک به هزار قرار داد به ارزش یک میلیارد دلار با این شرکت‌ها بسته شده است.

اوجی گفت: طبق قانون بودجه ۱۴۰۳ وزارت نفت مکلف شده که در سال جاری عملیات سوخت‌گیری در جایگاه سوخت به وسیله کارت سوخت شخصی خودرو انجام‌ گیرد و به همین خاطر در حال عملیاتی کردن این برنامه هستیم و از مردم می‌خواهیم که در جایگاه ها از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار