سردار سلامی:

جنگ غزه چیزی جز شرمساری برای آمریکا نیست

تهران (پانا) - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت امروز دشمن تنها در یک میدان کوچک مردمان مظلوم و محاصره شده بدون آب، غذا و سلاح را بمباران می‌کند و به آن افتخار دارد که این سند نابودی امپراتوری آمریکا و انگلیس رژیم صهیونیستی است و چیزی جز شرمساری برای آنها نیست.

کد مطلب: ۱۴۶۲۵۹۱
لینک کوتاه کپی شد
جنگ غزه چیزی جز شرمساری برای آمریکا نیست

سردار پاسدار حسین سلامی پنجشنبه در اختتامیه نوزدهمین جشنواره ملی راه‌آورد سرزمین نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر اظهار کرد: کشتن زنان و کودکان و افراد بی‌گناه و بی‌دفاع چیزی جز شرمساری بی‌انتها در تاریخ حیات بشریت نیست و این یعنی فروپاشی اخلاقی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی نظامی آمریکا است.

وی افزود: آمریکا فکر می‌کند مردم جهان نمی‌فهمند که آتش بیار جنایت‌های علیه مردم غزه آنها هستند و در حالی که از یک طرف سلاح‌های آمریکایی مردم را به خاک و خون می‌کشند آنها برای فرار از نفرت جهانی چند بسته معیشتی را با چتر به زمین می‌فرستادند که این کار چیزی جز فریب‌کاری و شرمساری و سیاسی جدید برای آمریکا است.

سردار پاسدار سلامی گفت:آمریکا در قتل عام مردم فلسطین نقش اصلی و اول را بازی می کند و جهان این را به خوبی می‌داند.

حضور مردم پای صندوق‌های رای استکبار را در هم شکست

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: مشارکت مردم در نبرد اجتماعی و سیاسی انتخابات فقط رای ندادن نبود بلکه حضور مردم پای صندوق‌های رای استکبار را در هم شکست.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مردم نبرد سیاسی بزرگ انتخابات را با هنرمندی و بانشاط به نفع اسلام و انقلاب به پایان رساند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان انقلاب از روزهای ابتدای پیروزی تاکنون افزود: جنگ واکنش نظام سلطه به انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام بود و منطق مقاومت با جنگ ما در برابر دشمن تغییر کرد.

سردار سلامی گفت:هشت سال دفاع مقدس اعتماد به نفس اسلامی را قوی کرد و امروز تکه تکه سرزمین‌های اسلامی میدان نبرد با استکبار جهانی است.

وی افزود:دشمن بعد از شکست در جنگ سخت حمله نظامی خود را به سایر عرصه‌های منتقل کرد تا کشور را تسلیم کنند که نسخه تحریم دشمن برای ایران با مقاومت مردم و رهبری و ایستادگی آنها شکست خورده است و آثار تحریم از بین رفت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:سپس دشمن در عرصه فرهنگی وارد شد و سعی داشت با شایعه و دروغ پردازی بر قلب و ذهن جوانان تسلط پیدا کنند که شکست خوردند و در بخش سیاسی نیز سعی داشتند با تفرقه به کشور ضربه بزنند که در این مسیر نیز موفق نشدند.

وی افزود: امروز فرهنگ مقاومت در دفاع مقدس جهانی شده و این جریان اصیل ادامه دارد برای مردم ایران عقب‌نشینی از آرمان‌های خود غیرممکن است.

در پایان این مراسم از ۱۹ نفر از برگزیدگان نوزدهمین جشنواره ملی راه‌آورد سرزمین نور تقدیر و پوستر جشنواره بیستم رونمایی شد.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار