در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

توضیح رئیس ستاد انتخابات استان تهران درباره تمدید ساعت رای‌گیری

تهران (پانا) - رئیس ستاد انتخابات استان تهران درباره احتمال تمدید ساعت رای‌گیری در استان تهران توضیحاتی ارائه داد.

کد مطلب: ۱۴۶۱۵۴۸
لینک کوتاه کپی شد
توضیح رئیس ستاد انتخابات استان تهران درباره تمدید ساعت رای‌گیری

عباس جوهری در جمع خبرنگاران درباره احتمال تمدید ساعات رای گیری در استان تهران گفت: تمدید ساعت رای گیری برعهده وزیر کشور است و براساس گزارش‌هایی که از استان‌ها دریافت خواهند کرد براساس آن گزارش‌ها تصمیم گرفته می‌‌شود و ابلاغ خواهند کرد.

وی ادامه داد: به نظر می‌آید احتمال تمدید وجود دارد اما موکول می کنیم به ساعات پایانی و تصمیم وزیر کشور.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران در پاسخ به این سوال که آیا از شعب درخواست تعرفه اضافه شده است، گفت: در حال حاضر که ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه است تقاضای دریافت تعرفه اضافی نداشته‌ایم البته در برخی از شعب تعرفه‌ای که در اختیار داشتند به دلیل ازدحام جمعیت مصرف شده است. البته اگر ۹۰ درصد تعرفه‌ها مصرف شود قطعا تقاضای تعرفه اضافی خواهند داشت.

جوهری خاطرنشان کرد: در حال حاضر تقاضای تعرفه نداشتیم. 

وی ادامه داد: برای بحث تخلفات تدبیری در ستاد استان تهران داشتیم ضمن اینکه در شهرستان‌ها شماره‌ای را برای گزارش تخلفات اعلام کرده بودیم برای اولین بار شماره ۴۵۵۰۰ را نیز اعلام کردیم و افراد می‌توانند گزارشات خود را به این شماره اطلاع دهند.

وی ادامه داد: یک تا دو گزارش داشتیم که به محض اعلام تخلف دوستان ما در مجموعه دادگستری اقدام لازم را انجام داده‌اند. 

وی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی می‌کنید نتایج چه زمانی اعلام خواهد شد ادامه داد: شمارش آرا بستگی به میزان مشارکت مردم دارد و در حال حاضر نمی‌توان در این خصوص پیش‌بینی لازم را انجام دهیم. در شهرستان‌ها البته پیش‌بینی می‌کنیم روز بعد آمار را اعلام کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار