سرلشکر سلامی:

غوغاسالاری حرفه و مهارت صهیونیست‌ها و آمریکا است

تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غوغاسالاری را حرفه و مهارت صهیونیست‌ها و آمریکا خواند و گفت پروژه ناامیدسازی دشمن برای این است که ما را از ایستادگی و استقامت بازدارد.

کد مطلب: ۱۴۶۰۵۰۴
لینک کوتاه کپی شد
غوغاسالاری حرفه و مهارت صهیونیست‌ها و آمریکا است

سردار سرلشکر حسین سلامی روز دوشنبه در نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاوردهای ورزشی سپاه اظهار کرد: امروز اگر شما به دنیای ذهن طراحان، سیاستمداران و فرماندهان عالی دشمن بروید و بتوانید ذهن آنها را بازخوانی کنید و به صورت داده‌هایی روی کاغذ بنگارید، می‌بینید که می‌گویند همه تمرکز باید روی ایران باشد و این جماعت باید از ایستادگی دست بکشند.

وی افزود: پروژه ناامیدسازی برای این است که ما را از ایستادگی و استقامت مایوس کنند. دو جا در قرآن آمده است که استقامت کنید، بایستید و مبادا یک زمانی به دشمن پشت نکنید، خسته نشوید، نترسید و ثابت باشید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: در ایستادگی و ثبات سیاسی نباید از دشمن و جنجال او بترسید، هیاهو، جنجال، غوغاگری خاصیت صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها است و آنها اهل هیاهو و جنجال هستند.

سردار سلامی عنوان کرد: آمریکا و صهیونیست‌ها هر چقدر که بیشتر آسیب می‌بینند و ضعیف‌تر می‌شوند بیشتر هیاهو می‌کنند و غوغاسالاری حرفه و مهارت آنها است، از این نترسید و قلب‌های خود را به خداوند بسپارید و همواره با قلوب مطمئنه عمل کنید.

وی اضافه کرد: ذهن‌ها یعنی دانش جنگ، قدرت تفکر، برنامه‌ریزی، طراحی، ابتکار عمل، نوآوری و جسم قوی که بتواند این ایمان و ذهن قوی را حمل کند و حامل روح ایمان باشد و این به معنای نقش پرورش جسمانی است.

نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاوردهای ورزشی سپاه روز دوشنبه - ۳۰ بهمن ماه - در حسینیه ثارالله با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه و امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح افتتاح شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار