هفتمین جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران برگزار شد

تهران (پانا) - هفتمین جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران با محوریت انتخابات و به ریاست معاون استاندار تهران برگزار شد.

کد مطلب: ۱۴۵۹۸۰۳
لینک کوتاه کپی شد
هفتمین جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، هفتمین جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران روز پنجشنبه با حضور تمامی اعضاء و دستگاه‌های عضو ستاد به ریاست محسن نایبی معاون امنیتی، انتظامی و رئیس ستاد انتخابات استان تهران برگزار شد.

در این جلسه ضمن تاکید بر رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به چهار اصل امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت مردم در انتخابات و تحقق آن و همچنین آخرین اقدامات دستگاه ها در ارتقای امنیت انتخابات پیش رو، ضرورت پوشش اینترنت با استفاده از دکل های مدیریت بحران شهرداری تهران و پوشش انتظامی در محل های توزیع اقلام انتخاباتی، استفاده از ظرفیت‌های بسیج و حراست ها، رصد فضای مجازی و برقراری گشت های مشترک انتظامی و رضوییون مورد هم اندیشی قرار گرفت.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدامات دستگاه ها، مقرر شد برای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی و همچنین برخورد قاطع با جرائم و هرگونه تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی هماهنگی و تعامل مطلوبی به ویژه مستندسازی تخلفات بین ضابطین قضایی و دادسراهای نواحی ۳۱ ، ۳۳ و ۳۵ برقرار شود.

همچنین مقرر شد جمع آوری و طرد اتباع غیرمجاز به جدیت پیگیری و اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار