وزیر کشور‌:

انتخابات یک نقطه مهم تمدنی و فرصتی بسیار مهم برای ایفای نقش مردم در تصمیم‌گیری‌های کشور است

مشهد (پانا) - وزیر کشور طی بازدید از نمایشگاه روایت پیشرفت در آستانه انتخابات گفت انتخابات یک نقطه مهم تمدنی در کشور است، انتخابات فرصت کم‌نظیر برای مردم است تا نقش خود در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور را ایفا کنند.

کد مطلب: ۱۴۴۷۲۸۷
لینک کوتاه کپی شد
انتخابات یک نقطه مهم تمدنی و فرصتی بسیار مهم برای ایفای نقش مردم در تصمیم‌گیری‌های کشور است

‌احمد وحیدی در حاشیه بازدید از رویداد ملی روایت پیشرفت در مشهد، اظهار داشت: دولت انقلابی و مردمی به دنبال تعمیق و توسعه هرچه بیشتر این حرکت و اقدامات موثر است.

وی با اشاره به رویداد ملی روایت پیشرفت، گفت: این رویداد تلاش دارد فهم عمیقی از اتفاقات کشور را در منظر مردم قرار دهد. پیشرفت‌های فراوانی اتفاق افتاده که مردم از آن مطلع نیستند. در بسیاری از پروژه‌ها در سطح جهان صاحب رتبه هستیم و این به برکت انقلاب و نظام اسلامی است.

وزیر کشور در خصوص انتخابات پیش‌رو، گفت: انتخابات یک نقطه مهم تمدنی در کشور است، انتخابات فرصت کم نظیر برای مردم است تا نقش خود در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور را ایفا کنند.

وحیدی افزود: باید از فرصت انتخابات برای تحقق مردم‌سالاری دینی استفاده کرد؛ امیدواریم با حضور گسترده مردم در انتخابات اسفندماه هر آن‌ چه که به صلاح کشور است، رقم خورد.

وی در ادامه به دو پروژه حرم تا حرم و قطار برقی مشهد-تهران اشاره و بیان کرد: هر دو پروژه با دستور رئیس جمهور با جدیت دنبال می‌شود و جلساتی نیز با استاندار خراسان رضوی و برخی از اعضای هیئت دولت در این خصوص داشته‌ایم. بودجه‌های ملی برای این طرح‌ها پیش بینی شده است و با جدیت به دنبال تکمیل آن‌ها هستیم.

در این نمایشگاه گزارش پیشرفت، رویکردها و راهبردهای دولت مردمی سیزدهم توسط وزارتخانه‌های دولت و با حضور برخی از وزرا ارائه خواهد شد. این نمایشگاه از 19 تا 21 بهمن ماه صبح‌ها از ساعت 9 تا 13 و شب‌ها از ساعت 15 تا 20 در مکان حرم مطهر امام رضا (ع) باب‌الجواد (ع) محل دائمی نمایشگاه‌های آستان قدس رضوی دایر خواهد بود.

‌دانش‌آموز خبرنگار: محدثه رمضانی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار