تجدید میثاق فرماندهان نیروی هوایی ارتش با آرمان‌های امام راحل(ره)

تهران (پانا) - جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی رتبه نیروی هوایی ارتش صبح امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

کد مطلب: ۱۴۴۶۹۲۴
لینک کوتاه کپی شد
تجدید میثاق فرماندهان نیروی هوایی ارتش با آرمان‌های امام راحل(ره)

در آستانه روز تاریخی ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش و مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد نیروی هوایی از جمله امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین این نیرو، امیر سرتیپ خلبان علی اکبر طالب زاده معاون هماهنگ کننده و دیگر مسئولین و فرماندهان این نیرو در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) حضور یافتند و ضمن نثار گل با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

فرماندهان و مسئولان نیروی هوایی ارتش در این مراسم به همراه تعدادی از خلبانان و کارکنان این نیرو با قرائت زیارت نامه امام راحل یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

امیر سرتیپ واحدی و هیات همراه همچنین با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرمه امام خمینی (ره) با قرائت فاتحه از فداکاری و خدمات ایشان به انقلاب اسلامی نیز تجلیل کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار