بازدید آیت الله رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تهران (پانا) - رئیس جمهوری از نمایشگاه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس بازدید کرد.

کد مطلب: ۱۴۴۵۴۶۲
لینک کوتاه کپی شد
بازدید آیت الله رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح جمعه در روز دوم سفر استانی دولت مردمی به استان هرمزگان با حضور در منطقه یکم دریایی صاحب الزمان در بندرعباس، از نمایشگاه راهیان پیشرفت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کرد.

وی در این نمایشگاه از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های فنآورانه و دانش‌بنیان نیروی دریای سپاه از جمله شناورهای تندرو و موشک‌انداز نسل جدید نیروی دریایی سپاه، موشک‌های دریایی با بردهای بیش از 750 کیلومتر، پهپادهای دریایی برد بلند موشک‌انداز، بمب‌افکن، شناسایی و انهدامی، سامانه‌های راداری و جنگ الکترونیک و زیر سطحی‌های هوشمند و مدیریت‌پذیر از راه دور بازدید کرد.

وی همچنین از شناور پیشرفته و کاملا ایرانی شهید سلیمانی و شناور شهید ابومهدی المهندس که به تازگی به نیروی دریایی سپاه الحاق شد، نیز بازدید کرد.

رئیس جمهوری در جریان بازدید از نمایشگاه راهیان پیشرفت نیروی دریایی سپاه پاسداران در سخنان کوتاهی با بیان اینکه پیام این نمایشگاه برای مردم عزیز ما، ما می‌توانیم و برای دشمن این است که شما هرگز نخواهید توانست، تصریح کرد: آنچه ما در این سال‌ها از دشمن دیدیم این است که هر کاری علیه کشور ما از دست آن‌ها بربیاید، انجام می‌دهند.

رئیسی افزود: امروز دشمن توانایی ندارد علیه ما کاری انجام دهد، چون می‌داند که نیروهای ما، قدرتمند و توانمند هستند. امروز توانایی نظامی، علمی و فنآوری برای کشور ایجاد شده است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار