سلاجقه در حاشیه جلسه هیات دولت:

موضوع انتقال آب در حال پیگیری است

تهران (پانا) - رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت موضوع انتقال آب که از دریاهای جنوب، خلیج فارس و دریای عمان، انجام می‌شود، در حال پیگیری است و پروژه‌ها به نتیجه خواهد رسید.

کد مطلب: ۱۴۴۴۷۹۷
لینک کوتاه کپی شد
موضوع انتقال آب در حال پیگیری است

علی سلاجقه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از مؤلفه‌های محیط زیست مسأله آب است، گفت: در شرایط کنونی، مشکلی از باب تأمین آب شرب اتفاق نخواهد افتاد و دولت وظیفه خود را انجام می‌دهد. موضوع انتقال آب که از دریاهای جنوب، خلیج فارس و دریای عمان، انجام می‌شود، در حال پیگیری است و پروژه‌ها به نتیجه خواهد رسید.

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در پاسخ به سوالی درباره گران‌قیمت بودن انتقال این آب ها اظهار کرد: در این رابطه صنایع وارد کار شده‌اند و هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند. قیمت تمام شده به عهده صنایع است و دولت نقشی در آن ندارد.

سلاجقه درباره حمایت از شرکت‌های دانش بنیان نیز گفت: برای اولین بار از ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان دعوت و آنها را در زمینه‌های تخصصی طبقه بندی کرده و به دستگاه‌های مربوطه معرفی کردیم.

معاون رئیس جمهوری با تأکید بر حمایت سازمان حفاظت محیط زیست از شرکت‌های دانش‌بنیان، تصریح کرد: هفته گذشته فیلتر جذب آلایندگی در خودرو که توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران طراحی شده بود، را در دولت ارائه کردیم و با کمک دولت از چنین اقداماتی حمایت خواهد شد.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت، حمایت از دانش‌بنیان‌ها و مسائل فناورانه است، خاطرنشان کرد: در زمینه محیط زیست هم ما حتما به دستگاه مربوطه معرفی می‌کنیم و پیگیر آن هستیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار