سخنگوی ستاد انتخابات:

نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس فردا‌ اعلام می‌شود

تهران (پانا) - سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبر داد که روز جمعه (۱۵ دی) نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت به آنان اعلام می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۳۸۲۱۷
لینک کوتاه کپی شد
نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس فردا‌ اعلام می‌شود

به گزارش ایسنا، محسن اسلامی ‌با بیان اینکه جمعه ۱۵ دی نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت به داوطلبان اعلام می‌شود، اظهار کرد: ما نتایج را هم به خود داوطلبان پیامک می‌زنیم و هم به فرمانداری‌ها اعلام می‌کنیم. دو روز فرصت ابلاغ نتایج داریم اما سعی می‌کنیم نتایج را روز جمعه اعلام کنیم.

وی ادامه داد: شورای نگهبان در حال بارگذاری اسامی داوطلبان در سامانه مربوطه است و ما فعلا آماری از تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده نداریم. البته سخنگوی شورای نگهبان آمار را اعلام کرده است.

‌سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین گفت: داوطلبانی که عدم تایید یا عدم صلاحیت دریافت کرده باشند، در فاصله روزهای ۱۷ تا ۱۹ دی فرصت اعتراض به صورت مجازی دارند.

اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا داوطلبان که در این مرحله تایید صلاحیت شده باشند، داوطلب نهایی انتخابات خواهند بود و امکان رد صلاحیت آنان وجود ندارد؟ گفت: این افراد داوطلب نهایی هستند مگر اینکه در فاصله روزهای ۱۴ دی تا ۱۹ بهمن، موضوعی درباره آنان مطرح یا پیدا شود؛ چرا که قانون این اجازه را به شورای نگهبان داده که صلاحیت این افراد را دوباره بررسی کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار