سردار سلامی:

انتقام خون سید رضی چیزی جز نابودی اسرائیل نخواهد بود

شهید سید رضی موسوی ضربات سنگینی به دشمن زد

تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی گفت به شهادت رساندن سیدرضی ناشی از ناتوانی‌ رژیم صهیونیستی است؛ ما هرگز در مقابل شهادت فرزندان این امت صبر نخواهیم‌کرد و انتقام سیدرضی چیزی جز نابودی رژیم صهیونیستی نخواهد بود و امیدواریم خداوند این رژیم را از روی زمین محو کند.

کد مطلب: ۱۴۳۵۸۲۹
لینک کوتاه کپی شد
انتقام خون سید رضی چیزی جز نابودی اسرائیل نخواهد بود

سردار حسین سلامی صبح امروز در مراسم تشییع شهید سید رضی موسوی در میدان امام حسین اظهار کرد: امروز در این لحظه باشکوه و سرشار از معنویت و روحانیت که ناشی از انتشار رایحه دل انگیز شهادت یک اسطوره بزرگ یک مجاهد فی سبیل الله یک فدایی اسلام که پیکر مطهر و مبارک او همانند نگین زیبای انگشتر مهر و محبت شما مردم با وفا قرار گرفته است.

وی گفت: شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام برادر عزیزمان سیدرضی موسوی را به پیشگاه حضرت صاحب زمان و رهبر عزیز و عظیم الشان و امت اسلام و ملت شریف ایران و خانواده عزیز و گرانقدر آن شهید تبریک عرض میکنم.

سرلشکر سلامی افزود: شهید سیدرضی موسوی یکی از پرسابقه‌ترین میدان دیده‌ترین و موثرترین فرماندهان سپاه اسلام در جبهه مقاومت بود. و بیش از سه دهه و تقریبا ۳۳ سال در دفاع از حریم اهل بیت دفاع از مجد و دفاع از نوامیس مسلمین و امنیت یک امت در سخت‌ترین شرایط و خطیرترین موقعیت‌ها و در قلب حوادث مانند کوهی از آرامش ایستاد.

سلامی بیان کرد: او صحابی با وفای آن فرمانده اسمانی و اسطوره جا‌ودان و فراموش نشدنی اسلام ایران یعنی حاج قاسم بود، او در چهل و پنج سال جهاد خود هرگز میدان جهاد را ترک نکرد و از امیر مومنان این الهام را آموخته بود که هر کسی و قومی لباس جهاد را از تن به در کند ذلیل می‌شود و او می‌دانست که نباید دشمنان در عمق سرزمین حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: او صادق‌الوعد بود به همه وعده ای خود عمل می‌کرد و صادق و اهل وفا و صاحب قلب مطمئنه بود شما حتی در تصویر او در چهره او جدیت، محبت، شدت نسبت به کفار و رئفت نسبت به مومنان که خصلت صحابی پیامبر است می‌بینید.

وی افزود: آنچه که امروز بعنوان سازه مستحکم مسلمانان در فلسطین و لبنان و سوریه است حاصل مجاهدت‌های این فرمانده رشید و صاحب سیرت ملکوتی است.

سرلشکر سلامی بیان کرد: جالب است بدانید او در طول این سالها زیارت امام حسین و امام علی و شهدای کربلا را انجام نداده بود تا دیروز که با جسم قطعه قطعه شده شبیه به اصحاب امام حسین در روز خونین عاشورا موفق شد ابوالفضل که نشانه غیرت الهی است و امام حسین و امیرالمومنین را با پیکر خونین زیارت کند.

فرمانده کل سپاه افزود: آفرین بر این مرد بزرگ که ایستاد در میدان تا نشان دهد خون عاشورا همچنان در رگ‌های مردان دنیای اسلام می‌جوشد و اذن غلبه کفار و منافقان بر مسلمانان را نمی‌دهد.

وی ادامه داد: او بعد از حاج قاسم ماند و فرمانده قاآنی را همراهی کرد و ثابت قدم بود و‌ دشمن او را بهتر از ما می‌شناخت چون از او ضربات سهمگینی دریافت کرده بود. دشمن می‌دانست که او چه نقشی و تاثیری بر این زنجیره بی انتهای قدرت ایجاد کرده است.

سرلشکر سلامی افزود: بی شک‌ مردم فلسطین که دشمن را در یاس پیش برده است محصول مجاهدت این مردانیست که بی نام و نشان هستند. و فراوان هستند از این دست مردان بی ادعا که در مقایل دشمنان باایستند تا مسلمان امنیت و ارامش عزت داشته باشند.

عملیان طوفان الاقصی کاملا یک عملیات فلسطینی بود

وی ادامه داد: این شخصیت را هرچه توصیف کنیم کم است مگر میتوان سی و سه سال بودن انسان در قلب این مخاطرات سخت را تصور‌ کرد. او‌ اگر می‌نوشت میتوانست ده ها کتاب از مجاهدت هایش بنویسد. او این توفیق را داشت که امروز نایب امام زمان رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خامنه ای بر پیکرش نماز خواند.

سرلشکر سلامی بیان کرد: امروز جبهه مقاومت در حال میوه چینی از نهال‌هایی است که قاسم‌ها و سیدرضی‌ها و ابومهدی‌ها و همه شهدای بزرگ به ارمغان آوردند و همه در حال چیدن ثمره این نهال هستند.

وی ادامه داد: عملیان طوفان الاقصی کاملا یک عملیات فلسطینی بود، توسط خود فلسطینی‌ها طراحی و توسط خود فلسطینی‌ها اجرا شد هیچ جریانی در ایجاد این طوفان بزرگ مداخله نداشت و مساله کاملا فلسطینی بود.

فرمانده سپاه ادامه داد: عملیات طوفان الاقصی و شهادت حاج قاسم، دو موضوع مستقل هستند و طوفان الاقصی مستقل از حرکت ما برای انتقام خون حاج قاسم است، انتقام ما در فضای خاص خود صورت خواهد گرفت.

سلامی با اشاره به انتقام خون حاج قاسم افزود: در آنجا ما به آمران و عاملان شهادت این مرد بزرگ و ابومهدی المهندس و همراهان آنان کار داریم.

وی افزود: جبهه مقاومت اگر چه با هم اتصال اعتقادی دارند و هم آرمانند و در راهبرد فصل مشترک دارند اما هر رکن از این جبهه بر اساس هویت ملی خود هم عمل می‌کند.

ادامه داد: انصارالله هویت دیگری دارد و در عملیات خود تصمیم می‌گیرد و به ما ربطی ندارد و صاحب قدرت اوست و خوذش تصمیم میگیرد، مقاومت در عراق کاملا مستقل است و خود تصمیم می‌گیرد و در لبنان حزب الله اینگونه است.

فرمانده سپاه ادامه داد: درست است ما یک اتصال ایمانی داریم اما حزب الله یک هویت لبنانی است که بر اساس هویت لبنان عمل می‌کند. اما ما مسلمانیم و تا اخر در کنار مقاومت فلسطین می‌مانیم. این حرف‌ها را میگویم که جهان بداند ما در عمل خود صادقیم و هرکاری کنیم، آن را اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما وقتی تفنگداران آمریکا را گرفتیم و وقتی در اربیل خانه صهیونیست‌ها را زدیم، اعلام کردیم و ما هر عملی انجام دهیم آن را رسما اعلام می‌کنیم و ترس و واهمه‌ای از آن نداریم.

رژیم صهیونیستی توان فراهم کردن یک زندگی با آرامش برای یهودی‌های عالم را ندارد

وی تاکید کرد: فلسطینی‌ها در درون غزه راه جهاد را یافتند و فرمول‌های غلبه بر رژیم را تجربه کردند.

وی ادامه داد: مطمئنا رژیم صهیونیستی توان فراهم کردن یک زندگی با آرامش برای یهودی‌های عالم را ندارد و این رژیم توانایی ادامه کار را در مقابل مردم غزه ندارد.

سرلشکر سلامی گفت: ما می‌دانیم به زودی به اذن خدا فلسطین قهرمان یکی از زیباترین داستان‌های شگفت انگیز بشر را خواهد خواند و دشمن‌های اسلام سرافکنده خواهند شد.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: شهید کردن سیدرضی ناشی از ناتوانی‌های رژیم صهیونیستی است؛ ما هرگز در مقابل شهادت فرزندان این امت صبر نخواهیم‌کرد و انتقام سیدرضی چیزی جز نابودی رژیم صهیونیستی نخواهد بود و امیدواریم خداوند این رژیم را از روی زمین محو کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار