حماس:

تداوم جنایات صهیونیست‌ها بر عزم مردم برای پایان اشغالگری می‌افزاید

تهران (پانا) - جنبش حماس چهارشنبه شب اعلام کرد، تداوم جنایات صهیونیست‌ها بر عزم مردم برای برای پایان اشغالگر می‌افزاید.

کد مطلب: ۱۴۳۵۷۹۱
لینک کوتاه کپی شد
تداوم جنایات صهیونیست‌ها بر عزم مردم برای پایان اشغالگری می‌افزاید

به گزارش ایرنا، در بیانیه حماس آمده است: دشمن صهیونیستی امروز قتل عام هولناکی را در نزدیکی بیمارستان الأمل شهر خان‌یونس انجام داد که منجر به شهادت ۳۰ نفر و زخمی شدن تعدادی دیگر شد و بر فهرست جنایات روزانه ارتش اشغالگر علیه مردم غزه افزود.

حماس افزوده است: این سطح از جنایت و بربریت، تصویری از پیروزی را برای ارتش شکست خورده رژیم اشغالگر که تنها در کشتار غیرنظامیان و تخریب تأسیسات غیرنظامی موفق است، نخواهد داد.

این بیانیه افزوده است: جنایات رژیم صهیونیستی تنها بر عزم مردم و مقاومت برای ادامه مقاومت تا پایان اشغالگری رژیم وحشی و نازی خواهد افزود.

لازم به ذکر است، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و متوقف ساختن عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار