پیام تبریک سرلشکر باقری به سردار رادان

تهران (پانا) - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی هفته فرماندهی انتظامی را به سردار رادان تبریک گفت.

کد مطلب: ۱۴۱۰۲۹۹
لینک کوتاه کپی شد
پیام تبریک سرلشکر باقری به سردار رادان

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان
فرمانده محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم ؛
فرارسیدن "هفته فرماندهی انتظامی" و فرصت بازخوانی عملکرد و تجلیل مجاهدتها و حماسه سازی‌های بزرگ ، امنیت ساز و افتخارآفرین فراجا را به جنابعالی و آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان شجاع، غیور و خدوم آن سازمان و خانواده‌های صبور آنان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

خدای بزرگ را شاکریم که فرماندهی انتظامی پس از ارتقاء سازمانی و تبدیل نیرو به فرماندهی، به سرعت مسیر تحقق تدابیر فرمانده معظّم کل قوا را با اصلاح راهبردها و تاکید بر محوریت امنیت مشارکتی و پیشگیری اجتماعی در اجرای ماموریت‌های خطیر و حساس خود برای ایجاد امنیت و افزایش احساس امنیت در مردم را هموارتر ساخته است.

اطمینان دارم توانمندی‌های ناشی از رشد و بالندگی دانشی، تخصصی و حرفه‌ای‌ در عرصه‌های ماموریتی از مرز تا شهر و روستا و همراهی سایر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی، بسیج مردمی و نیروهای مسلح کشور، تصویری شکوهمند، قدرتمند و آرامش بخش از یک پلیس دانا، توانا، هوشمند و باصلابت در میدان را برای ایران ترسیم خواهد کرد و مبارزهی قاطع همرزمانم در فراجا با اشرار و هنجارشکنان، دشمنانِ میهن اسلامی را بیش از پیش مایوس و ناامید می نماید.

اینجانب از تلاش های قابل تحسین و کم‌نظیر یکایک قهرمانان پلیس مکتبی، انقلابی و مردمی که امنیت و آرامش کم نظیری برای ملت عظیم الشان ایران اسلامی به ارمغان آوردهاند، قدردانی و سپاسگزاری میکنم.

یاد، نام، خاطره و حماسههای ماندگار شهیدان، جانبازان و ایثارگران فرماندهی انتظامی در آوردگاه‌های خطیر امنیتی، انتظامی و خدمتگزاری به مردم فهیم و قدرشناس ایران را گرامی داشته و تداوم‌ افتخار آفرینیهای فراجا در نیل به پلیس تراز انقلاب و تمدن‌ساز، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مدظله‌العالی) را از خداوند قادر متعال طلب می‌کنم.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری
مهر ماه

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار