خلجی: رسالت اصلی روابط‌عمومی جهاد تبیین است

تهران (پانا) - رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت‌رهبر معظم انقلاب سال‌هاست بر موضوع جهاد تبیین تأکید می‌کنند و روابط‌عمومی در خط مقدم اجرای جهاد تبیین قرار دارد.

کد مطلب: ۱۳۷۴۷۶۱
لینک کوتاه کپی شد
خلجی: رسالت اصلی روابط‌عمومی جهاد تبیین است

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سپهر خلجی» در نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: روابط‌عمومی باید توان و جسارت لازم را برای اجرای جهاد تبیین داشته باشد.

وی بر موقعیت‌شناسی و روایت‌سازی درست تأکید کرد و گفت: هم‌اکنون ما با آرایش رسانه‌ای جریان معاند مواجه هستیم که این موضوع مسئولیت روابط‌عمومی ها را سنگین‌تر می‌کند.

خلجی معتقد است: باید بتوانیم پیشرفت‌های کشور را درست روایت کنیم.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: سه مأموریت مهم روابط‌عمومی؛ جهاد تبیین در مقابل آرایش رسانه‌ای جریان معاند، اعتمادآفرینی و رفع شبهه است.

وی افزود: رفع شبهه یکی از وظایف مهم روابط‌عمومی‌هاست و کارگزار روابط عمومی حلقه وصل بین ساختار، مخاطب و افکار عمومی است.

خلجی با تأکید بر این که تمرکز بر اخبار امیدآفرین ضروری است، خاطرنشان کرد: در مقطع فعلی با حجم زیادی از اخبار منفی مواجه هستیم که اخبار مثبت را تحت تأثیر قرار داده و باعث به هم ریختگی تعادل اجتماعی شده است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت پرهیز از حاشیه و توجه بر متن را ضروری خواند و گفت: متن همان رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور است.

وی گفت: روابط‌عمومی‌ها باید زنجیره و بسته‌ای کامل از تولیدات رسانه‌ای را مدنظر قرار دهند تا اقدامات و پیشرفت کشور به درستی بیان شود.

خلجی در پایان تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا بر تلاش بدخواهان برای سیاه‌نمایی، ناامیدسازی و ارائه تصویر نامناسب از توان و ظرفیت جمهوری اسلامی فائق شویم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار