خضریان: محدودیت‌های تردد شبانه تأثیری در وضعیت کرونا ندارد، تجدیدنظر کنید

تهران (پانا) - نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه نباید بر تصمیمات اشتباه گذشته اصرار کنیم، تاکید کرد محدودیت‌‌های تردد شبانه، شهر را برای قشر مرفه جامعه خالی کرده است.

کد مطلب: ۱۲۱۳۴۳۲
لینک کوتاه کپی شد
خضریان: محدودیت‌های تردد شبانه تأثیری در وضعیت کرونا ندارد، تجدیدنظر کنید

علی خضریان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: این مجلس باید بتواند پیگیر اجرای عدالت در کشور باشد، وضعیت ترددهای شبانه کشور و شهر تهران را تقریباً برای طبقه مرفه خالی کرده است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نرخ تعیین شده برای اینکه اگر کسی قصد دارد شبانه در تهران تردد کند، ادامه داد: اگر خانواده بیماری مجبور باشد شبانه بیمار خود را به بیمارستان انتقال دهد در کنار تمامی هزینه‌های درمان باید متحمل این هزینه نیز باشد تا بتواند بیمار خود را به بیمارستان برساند.

وی با تأکید بر اینکه فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران اعلام می‌کند تصمیم برای محدودیت تردد شبانه قابل اجرا نیست و تأثیری در وضعیت کرونا ندارد، چرا باید بر این تصمیم اصرار کنیم، عنوان کرد: کمیسیون بهداشت مجلس باید به این موضوع ورود و گزارشی را ارائه کند تا مشاهده کنیم محدودیت تردد و خالی شدن شهر برای طبقه مرفه چه تأثیری دارد.

خضریان خاطر نشان کرد: درخواست دارم در محدودیت‌های تردد شبانه تجدیدنظر شود، نباید بر تصمیمات اشتباه گذشته خود اصرار کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار