بررسی علت تخریب و بداخلاقی انتخاباتی در برنامه «غیرمحرمانه»

تهران (پانا) - برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه (۲۱ خرداد ماه) با حضور تعدادی از کارشناسان مسائل سیاسی به موضوع چرایی تخریب و بداخلاقی در تبلیغات انتخاباتی می‌پردازد.

کد مطلب: ۱۱۹۱۱۷۹
لینک کوتاه کپی شد
بررسی علت تخریب و بداخلاقی انتخاباتی در برنامه «غیرمحرمانه»

به گزارش روابط عمومی برنامه، «غیرمحرمانه» جمعه ۲۱خرداد ساعت ١٨:٣٠ با حضور مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون سیاسی مجلس، علی محمد بشارتی کارشناس سیاسی و وزیر سابق کشور، شهاب الدین صدررئیس خانه احزاب کشور و حسن بیادی دبیرکل حزب آبادگران جوان ایران از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.
در این قسمت از برنامه «غیرمحرمانه» چرایی تخریب و بداخلاقی در تبلیغات انتخاباتی، تبلیغات و ادعاهای نامزدهای انتخاباتی، چرا در هنگامه تبلیغات بازار ادعاها پررنگ می شود؟ و علت افزایش دامنه هتک حرمت ها در انتخابات مورد بررسی قرار می گیرد.
مناظره «غیرمحرمانه» با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی در تلاش است تا دغدغه‌های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.
با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات این برنامه رویکرد اصلی خود را بر مباحث پیرامون سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است و با موضوعاتی نظیر وظایف و اختیارات رئیس‌جمهور، شعارهای غیرقابل تحقق انتخاباتی روانه آنتن شده است.
«غیرمحرمانه» کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه دو سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی است که جمعه ها ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود و بازپخش آن شنبه ساعت ١٤:٣٠ خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار