خلجی در دوازدهمین دوره مناظرات دانشجویی:

شهید رئیسی سرباز نظام و صدای انقلاب بود

تهران(پانا)- رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: شهید رئیسی سرباز نظام و صدای انقلاب بود و مسیر کشور را از مسیر تسلیم به مسیر انقلاب و خدمت تغییر ریل داد.

کد مطلب: ۱۴۷۸۴۱۵
لینک کوتاه کپی شد
شهید رئیسی سرباز نظام و صدای انقلاب بود

سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات دانشجویی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان اظهار کرد: بعد از این اتفاق، خیلی سخت است که از شهید عزیزمان سخن بگوییم، به دلیل آشنایی با ایشان از نزدیک با اخلاق و روحیه وی آشنا بودم، امیدوارم خدا توفیق دهد مسیری که رئیس جمهور شهید پایه‌ریزی کرد را ادامه دهیم.

وی افزود: در سه سال اخیر تلاش زیادی برای تصویرسازی علیه رئیس جمهوری در داخل و خارج صورت گرفت اما حضور معنادار مردم در تشییع رییس جمهور شهید نشان داد برخلاف همه تلاشها، مردم قدردان تلاشها و مجاهدتهای رییسی عزیز هستند و رییس جمهور در دل ملت جای دارد.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت عنوان کرد: آیت الله رییسی طعم شیرین خدمت بدون منت را به مردم چشاند، ایشان ثابت کردند که کشور می تواند با وجود همه محدودیتها پیشرفت کند، او نشان داد با تکیه بر اخلاق و فقاهت می‌توان اجماع درست کرد.

خلجی ادامه داد: شهید رییسی سرباز نظام و صدای انقلاب بود و مسیر کشور را از مسیر تسلیم به مسیر انقلاب و خدمت تغییر ریل داد.

وی عنوان کرد: تجربه دوران کاری آیت‌الله رئیسی ثابت کرد که می‌توان به دور از دو قطبی سازی‌های بی‌ثمر و با میدان دادن به جوانان با سه سال کار کردن عقب‌ماندگی ۱۰ سال را جبران کرد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار