رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اعلام کرد؛

بازگشایی میدان انقلاب مشهد پس از 18 ساعت تلاش

مشهد (پانا) - رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت میدان انقلاب مشهد که از عصر دیروز بر اثر سیل مسدود بود، پس از ۱۸ ساعت تلاش به‌صورت کامل بازگشایی شد.

کد مطلب: ۱۴۷۵۱۵۷
لینک کوتاه کپی شد
 بازگشایی میدان انقلاب مشهد پس از 18 ساعت تلاش

سرهنگ هادی امیدوار اظهار کرد: میدان انقلاب مشهد که از عصر دیروز بر اثر سیل مسدود بود، پس از ۱۸ ساعت تلاش دقایقی قبل به صورت کامل بازگشایی شد و در اختیار ترافیک قرار گرفت.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: با توجه به سیلاب و گل و لای زیاد در میدان انقلاب، با تلاش عوامل عملیاتی، بازگشایی این مسیر از عصر دیروز آغاز و با تمام توان کار انجام شد.

وی اضافه کرد: در موضوع سیل مشهد مدیریت خوبی صورت گرفت، اما جان باختن تعدادی از شهروندان کام‌مان را تلخ کرد.

امیدوار ادامه داد: اکنون ترافیک در بلوار استقلال، میدان قائم، میدان جهاد و میدان انقلاب سنگین است.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: طبق هشدار هواشناسی برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش‌رو نیز بارش‌های شدید رگباری در مشهد و دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی ادامه دارد، لذا شهروندان از تردد در مناطق روستایی و ییلاقی خودداری کنند.

در ادامه علی صبوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: جست و جوی تیم‌های تخصصی برای یافتن ۲ فردی که در سیلاب فریمان مفقود شده‌اند توسط نیروهای هلال احمر از سر گرفته شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: براثر بارندگی دیروز ظهر در خراسان رضوی و مشهد چهار نفر در سیلاب شهرستان فریمان مفقود شدند که جسد ۲ نفر را گروه‌های مردمی دیروز عصر پس از باران یکی در زیر پل راه آهن سنگ بست و دیگری در روستای احمدآباد پیدا شده است.

وی افزود: روز گذشته نیروهای هلال احمر سه فرد گرفتار در سیلاب شهرستان فریمان را از خطر مرگ حتمی نجات دادند.

صبوری اظهار کرد: چند روستای فریمان طی شب گذشته دچار قطعی برق و گرفتار سیلاب بودند که هم اکنون نیروهای هلال احمر در حال ارزیابی وضعیت و خدمت رسانی به آنها هستند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به آبکشی از میدان انقلاب و خیابان سپاه ۶۹ و ۷۱ در مشهد گفت: هنوز امدادرسانی به مردم ساکن در خیابان سپاه مشهد ادامه دارد و شب گذشته هشت نفر از ساکنان منطقه را هلال احمر به صورت اضطراری اسکان داد و سایر دستگاه‌ها نیز در زمینه اسکان سایر ساکنان اقدام کردند.

دانش‌آموز خبرنگار: حسنا داریوش 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار