ترامپ: بایدن یک کودن تمام‌عیار است

تهران (پانا) - رئیس‌جمهور سابق آمریکا در تازه‌ترین حمله به رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور، او را «کودن تمام‌عیار» خواند.

کد مطلب: ۱۴۷۴۱۳۳
لینک کوتاه کپی شد
ترامپ: بایدن یک کودن تمام‌عیار است

به گزارش آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید که جو بایدن، رئیس جمهور کنونی این کشور مقصر تمام دردسرهای حقوقی او بوده و علاوه بر این یک «کودن تمام‌عیار» است!

ترامپ در گردهمایی انتخاباتی خود در نیوجرسی با همان کلاه همیشگی که روی آن «عظمت را به آمریکا بازگردانیم» نقش بسته بود، گفت: می‌توانید ۱۰ نفر از بدترین رؤسای جمهور تاریخ آمریکا را در نظر بگیرید و همه آنها را با هم مخلوط کنید و خواهید دید آنها خسارتی را که این «کودن تمام‌عیار» به کشورمان وارد کرده است، به آمریکا وارد نکردند!

وی افزود: او(بایدن) احمق است و به هیچ عنوان آدم باهوشی نیست. هرگز هم نبوده است. قبلا او را احمق تصور می‌کردم اما حالا طور دیگری درباره‌اش حرف می‌زنم چون حالا نقابش افتاده است. او آدم خوبی نیست و بدترین رئیس جمهور تاریخ تمام کشورهاست. تمام دنیا او را به سخره گرفته‌اند.

رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین به مجموعه پرونده‌های حقوقی خود نیز اشاره و بایدن ۸۱ ساله را مقصر این پرونده‌ها دانست و گفت: شما با رقیبان‌تان نباید چنین کاری بکنید. کشورهای جهان سوم از این کارها می‌کنند.

ترامپ در ادامه با این ادعا که بزرگ‌ترین رشد اقتصادی تاریخ آمریکا در دوران ریاست جمهوری او رقم خورد، گفت: اگر بایدن در این انتخابات پیروز شود، طبقه متوسط خواهد باخت. نیوجرسی خواهد باخت. اما اگر ترامپ برنده شود، طبقه متوسط و افراد کم‌درآمد دوباره شروع به بردن می‌کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار