تداوم حملات حزب‌الله به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی

تهران (پانا) - حزب الله لبنان از تداوم حملات به مراکز تجمع نظامیان صهیونیست در شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۳۷۳۶
لینک کوتاه کپی شد
تداوم حملات حزب‌الله به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی

به گزارش النشره، حملات مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز نیز به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی ادامه یافت.

حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۱ شب گذشته به وقت محلی لبنان، مرکز تجمع نظامیان دشمن را در شرق مرکز «العباد» با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

این در حالی است که شامگاه چهارشنبه نیز رزمندگان حزب الله، زبدین، حانیتا و رویسات العلم را هدف حمله موشکی قرار داده و یک پهپاد رژیم صهیونیستی را در آسمان مناطق مرزی با فلسطین اشغالی مجبور به عقب نشینی به داخل سرزمین های اشغالی کردند.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

در همین حال، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان از آغاز جنگ علیه نوار غزه، بیش از یک هزار موشک ضد زره به مواضع ارتش رژیم اسرائیل در مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرده و مقامات نظامی تل‌آویو راه‌حلی برای مقابله با این موشک‌ها ندارند؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان نیز چهارشنبه شب با بیان این که باید با دعا و کمک های نظامی و مالی از مردم غزه حمایت کنیم، تصریح کرد :چه کسی باور می‌کند که بایدن نتواند جنگ در غزه را پایان دهد.

وی که به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان در مجتمع سیده زینب (ع) در حومه جنوبی بیروت سخن می‌گفت، افزود: بایدن در کسری از ثانیه می‌تواند جنگ غزه و تجاوزگری رژیم صهیونیستی را متوقف کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار