دعوت استاندار بوشهر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

بوشهر(پانا)_ استاندار بوشهر با صدور پیامی از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .

کد مطلب: ۱۴۶۶۲۱۲
لینک کوتاه کپی شد
دعوت استاندار بوشهر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده روز پنجشنبه با صدور پیامی ضمن اشاره به اهمیت روز قدس از مردم مومن و انقلابی استان بوشهر دعوت کرد در راهپیمایی روز قدس، حضوری با شکوه و دشمن‌شکن داشته باشند.

استاندار بوشهر در بخشی از این پیام با بیان اینکه روز قدس روز اتحاد جهان اسلام است، یادآور شد: با ابتکار بی نظیر حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده و بیش از چهار دهه مردم در چنین روزی، حمایت خود را از انتفاضه و قدس اعلام می دارند.

محمدی زاده با محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه خاطر نشان کرد: جهان اسلام با حضور معنادار در راهپیمایی روز قدس، ضمن به نمایش درآوردن اتحاد و وحدت مسلمین، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.

استاندار بوشهرگفت: مقاومت مردم غزه در برابر صهیونیست‌ها و شکست‌های مداوم رژیم غاصب و جعلی اسرائیل در منطقه، آنها را عصبانی کرده و جنایات اخیر نشانه استیصال این رژیم است.

محمدی زاده تصریح کرد: شهادت سرداران رشید اسلام سردار شهید زاهدی و سردار شهید حاجی رحیمی و ۵ تن از افسران و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه به ویژه شهید صداقت از استان بوشهر، باعث اتحاد و همبستگی جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی شده و به فضل الهی شاهد حضور دشمن‌شکن و حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس در استان بوشهر و ایران اسلامی و سراسر جهان خواهیم بود.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار