وزیر نیرو خبر داد؛

۸۰ میلیون جایزه برای مشترکان خوش مصرف

تهران (پانا) - وزیر نیرو با بیان اینکه صندوق توسعه ملی نسبت به تامین مالی طرح‌های نیروگاهی جدی‌تر باشد، گفت ۸۰ میلیون جایزه برای مشترکان خوش مصرف برق در نظر گفته شده که از بین آنها بیش از ۱۰۰ خودرو به مشترکانی که در مصرف برق صرفه‌جویی کنند، اهدا خواهد شد.

کد مطلب: ۱۴۷۱۰۸۹
لینک کوتاه کپی شد
۸۰ میلیون جایزه برای مشترکان خوش مصرف

علی‌اکبر محرابیان در بازدید از کارخانه‌های گروه مپنا ضمن انتقاد از عملکرد صندوق توسعه ملی در تامین مالی طرح‌های نیروگاهی ابراز امیدواری کرد که به‌زودی رویکرد این صندوق تغییر کند.

وی تامین مالی طرح‌های نیروگاهی را بسیار مهم دانست و ادامه داد: نمی‌توان طرح‌های مثل فولاد و سایر صنایع تامین مالی شوند، اما صنعت نیروگاهی که زیرساخت همه این صنایع است تامین مالی نشوند..

وزیر نیرو ابراز امیدواری کرد با تامین مالی از سوی صندوق توسعه ملی بتوان طرح‌های نیروگاهی را به موقع به بهره‌برداری برسانیم.

محرابیان گفت: متأسفانه صندوق توسعه ملی در این زمینه نقش خود را ایفا نکرده است. می‌بایست منابع کشور در مسیر واقعی توسعه به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین نیاز امروز کشور موضوع رفع ناترازی است و سرمایه‌گذاری در بخش انرژی یعنی سرمایه‌گذاری برای افزایش رفاه و رفع نیازهای کشور است.

وزیر نیرو در خصوص پاداش صرفه‌جویی در مصرف برق، گفت: امسال ۸۰ میلیون جایزه برای مشترکان خوش مصرف برق در نظر گرفته شده که این جوایز از هدیه اینترنت تا جوایز بزرگ‌تر مثل خودرو است.

محرابیان با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ خودرو به مشترکان خوش مصرف برق به عنوان جایزه اهدا خواهد شد، گفت: لوازم برقی کم‌مصرف، لوازم مدیریت مصرف از جمله دیگر جوایز است، همچنین جوایز برای اقشار مختلف، کودکان، نوجوانان و سایرین در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه جوایز برای بانوان که نقش مهمی در مدیریت مصرف دارند نیز تعیین شده است، تاکید کرد: با اجرای این برنامه ملی مدیریت مصرف به‌خوبی انجام شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار