بارش باران و برف کشور را فرا می‌گیرد

تهران (پانا) - مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، از امروز (پنجشنبه) تا دوشنبه هفته آینده شاهد بارش‌های برف و باران در عمده بخش‌های کشور خواهیم بود.

کد مطلب: ۱۴۶۲۵۴۸
لینک کوتاه کپی شد
بارش باران و برف کشور را فرا می‌گیرد

با ورود سامانه بارشی به کشور فردا (پنجشنبه) در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، زنجان، کرمانشاه، قزوین، البرز، تهران، همدان، لرستان، شمال استان‌های ایلام، چهار محال و بختیاری و خوزستان بارش برف و باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می‌شود.

جمعه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، جنوب و ارتفاعات البرز و زاگرس بارش‌های پراکنده رخ خواهد داد.

شنبه در شمال غرب، غرب، شمال شرق و شرق، یکشنبه علاوه بر این مناطق در استان‌های ساحلی خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، بخش‌هایی از جنوب غرب و دوشنبه در شمال شرق، شرق و استان‌های ساحلی خزر بارش خواهیم داشت.

همچنین در بخش‌های جنوبی کشور نیز در روزهای شنبه و یکشنبه در استان‌های هرمزگان کرمان، سیستان و بلوچستان، جنوب فارس و جزایر واقع در شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان بارش‌های رگباری شدید همراه با رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گاهی گردوخاک رخ خواهد داد.

خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان نیز در این مدت مواج خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار