سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد؛

تخصیص ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های خاتمه‌ای

تهران (پانا) - سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تخصیص بهینه منابع مالی کشور، از تخصیص حدود ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تامین مالی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و تکمیل طرح و پروژه‌های استانی و ملی خاتمه‌ای و مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد
تخصیص ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های خاتمه‌ای

به گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور، در راستای سیاست‌گذاری‌های دولت سیزدهم و تاکید رئیس‌جمهور برای حل مسائل استان‌ها و نهضت تکمیل طرح و پروژه‌های استانی و ملی خاتمه‌ای و روند اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی رئیس‌جمهور، ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص یافت.

اعتبارات تخصیص یافته به این طرح‌ها، شامل سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به حمل و نقل و عمران شهری؛ سه هزار میلیارد تومان به آب و فاضلاب؛ دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به سلامت و رفاه اجتماعی؛ هزار و ۳۷۵ میلیارد تومان به آموزش و پرورش؛ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان به جهاد کشاورزی و محیط‌زیست؛ دو هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان به فرهنگ، گردشگری و ورزش و ۶۵۰ میلیارد تومان به صنعت، معدن و ارتباطات است.

بر اساس این گزارش همچنین سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز برای طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی و حدود سه هزار میلیارد تومان نیز برای سایر حوزه‌ها تامین اعتبار شده است.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار