بارندگی و مه گرفتگی در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت

تهران (پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، اما آزادراه تهران-شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

کد مطلب: ۱۴۶۰۷۶۶
لینک کوتاه کپی شد
بارندگی و مه گرفتگی در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت

 به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بر اساس مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت جوی ترافیکی محور های شمالی بیانگر ترافیک سنگین در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود،  تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) است و ضمنا محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، اما آزادراه تهران-شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

همچنین آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور ها بیانگر  ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک،  ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن و ترافیک سنگین در محور شریف آباد – تهران محدوده شهرک صنعتی خاوران است.

 آخرین وضعیت جوی نیز  بیانگر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، گلستان و مازندران، همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان و خراسان شمالی است.

بر اساس این گزارش محورهای مسدود غیرشریانی؛  محور پونل – خلخال،  محور هشتگرد – طالقان و محورهای دارای انسداد فصلی،  سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا،  گنجنامه – تویسرکان،  وازک – بلده هستند.

خاطرنشان می گردد؛  محور چالوس مسیر(رفت و برگشت)، واقع در استان مازندران، از ساعت ۰۶:۰۰ روز یکشنبه ۱۳ اسفند لغایت تا ساعت ۲۴:۰۰ روز سه شنبه ۱۵ اسفند، بدلیل عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌ شود.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار