وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

توافق برای نوسازی ناوگان‌ حمل ونقل ریلی با وزارت صمت

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به امضای توافق‌نامه با وزارت صمت برای نوسازی ناوگان‌ حمل ونقل ریلی در هفته گذشته، گفت گردشگری و حمل و نقل ارتباط تنگاتنگی با هم دارند.

کد مطلب: ۱۴۵۹۷۹۹
لینک کوتاه کپی شد
توافق برای نوسازی ناوگان‌ حمل ونقل ریلی با وزارت صمت

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش افزود: گردشگری و حمل و نقل ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و تامین زیرساخت‌های راه، ارتباط مستقیمی با رونق گردشگری در همه سطوح دارد.

وی بیان‌داشت: در ۲ سال اخیر در حوزه گردشگری رشد خوبی داشتیم از این رو نیازمند تقویت ناوگان‌های هوایی، دریایی و ریلی هستیم.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: هفته گذشته برای تقویت ناوگان‌ حمل ونقل با وزیر صمت توافق‌نامه ای امضا کردیم و در این باره قرار است در حوزه ریلی همکاری جدیدی داشته باشیم.
وی ادامه‌داد: معتقدیم باید سفرها تسهیل شود و دسترسی‌ها به امکانات سفر آسان‌تر و عادلانه‌تر شود.
بذرپاش گفت: معرفی جاذبه‌های گردشگری در آزادراه‌ها و جاده‌های کشور یکی از موضوعاتی است که آن را دنبال می‌کنیم و در این باره تسهیلاتی را نیز در نظر خواهیم گرفت.
وزیر راه و شهرسازی اضافه‌کرد: با وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تعامل بسیار خوبی داریم که این تعاملات به صورت جدی‌تر دنبال می‌شود.
وی اظهارداشت: بهسازی راه‌ها برای دسترسی بهتر به مراکز گردشگری و اماکن فرهنگی تاریخی یکی دیگر از محورهای همکاری با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است. چرا که ایران سرشار از ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگی و تاریخی است که موجب موباهات و افتخار است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار