بهره‌برداری از ۷۸۹ پروژه توزیع نیروی برق در استان تهران

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت هم‌زمان با ایام گرامیداشت چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی، ۷۸۹ پروژه شهری و روستایی در مناطق ۲۲گانه تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اعتباری افزون بر ۲۰۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

کد مطلب: ۱۴۴۵۹۷۹
لینک کوتاه کپی شد
بهره‌برداری از ۷۸۹ پروژه توزیع نیروی برق در استان تهران

به گزارش وزارت نیرو، قاسم شهابی افزود: پروژه‌های بهینه‌سازی، توسعه و احداث شبکه‌های برق روستایی و شهری باهدف رفع ضعف ولتاژ، افزایش قدرت مانور و قابلیت اطمینان شبکه در زمره مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به افزایش سه برابری تعداد کنتورهای هوشمند در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در یک سال گذشته ادامه داد: در ابتدای سال ۱۴۰۱ رؤیت‌پذیری مشترکان دیماندی این شرکت نزدیک به ۷۰ درصد بود که هم اکنون ۹۱ درصد از مشترکان دیماندی در تعرفه‌های مختلف در این شرکت رؤیت‌پذیر هستند و از این میزان ۴۰ درصد نیز کنترل‌پذیر هستند و در تلاش هستیم تا این آمار ارتقا یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران در تأمین برق پایدار برای مردم شهرستان‌های استان تهران، قدردانی کرد و خواستار بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای استمرار خدمت‌رسانی بی‌وقفه و حداکثری به مشترکان تحت پوشش شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار