بررسی ادغام یا تشکیل وزارت بازرگانی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از انجام مذاکرات استمزاجی اعضای این کمیسیون در خصوص تشکیل وزارت بازرگانی در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت رای‌گیری در خصوص ادغام یا تفکیک این وزارتخانه به بعد موکول شد.

کد مطلب: ۱۳۷۵۵۷۰
لینک کوتاه کپی شد
بررسی ادغام یا تشکیل وزارت بازرگانی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

به گزارش ایسنا؛ روح‌الله عباسپور در تشریح جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون بحث برخی الحاقیه‌ها به قانون شرکت‌های دانش‌بنیان مطرح شد که رای نیاورد.

وی افزود: موضوع دیگری که در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفت در حوزه میراث فرهنگی بود و چون نماینده دولت، دیر حضور یافت به کمیته مربوطه میراث فرهنگی ارجاع شد تا آن را با حضور نماینده دولت بررسی کنند و بعد در صحن کمیسیون مطرح شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سومین موضوع در رابطه با بحث معاهدات و توافقات بین‌المللی بود که پس از بررسی توسط نمایندگان رای آورد.

عباسپور گفت: مهمترین بحث مطرح در جلسه امروز در رابطه با طرح تشکیل وزارت بازرگانی بود که مذاکرات به صورت استمزاجی انجام شد و رای‌گیری در مورد آن به بعد موکول شد.

وی در پایان گفت: همچنین بحث‌های کارشناسی مطرح شد و مخالفین و موافقین تشکیل وزارت بازرگانی در رابطه با ادغام وزارتخانه که آیا همین شرایط فعلی مناسب است یا اینکه تفکیک انجام شود با توجه به اینکه دوفوریت آن رای آورده است، نظرات خود را بیان کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار