سعید محمد:

پیگیر واردات خودروهای برقی هستیم

تهران (پانا) - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت در راستای ارتقاء وضعیت معیشتی مرزنشینان، طرح واردات خودروهای برقی از مناطق آزاد کشور بویژه منطقه آزاد قصرشیرین برای تصویب به هیأت دولت ارائه شده است.

کد مطلب: ۱۲۹۳۷۳۷
لینک کوتاه کپی شد
پیگیر واردات خودروهای برقی هستیم

به گزارش فرینا، سعید محمد با حضور در شهرستان مرزی قصرشیرین و شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار داشت: در این سفر از نزدیک در جریان مشکلات مرزنشینان قصرشیرینی قرار گرفتم.

وی افزود: توفیقی شد به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در قصرشیرین حضور پیدا کنیم تا صدای مردم و مسئولان را بشنویم، امید است امانتدار خوبی باشیم و موارد را جزء به جزء به رییس جمهور و اعضای هیات دولت منتقل نماییم.

مشاور رییس جمهور گفت: آیت الله رئیسی به عنوان رییس دولت سیزدهم و یک دولت انقلابی و مردمی از نزدیک و به صورت میدانی مسائل و مشکلات مردم را بررسی و حرف دل مردم را شنیده و نسبت به حل و فصل مشکلات با دید جامع و کامل تصمیم گیری می کند.

سعید محمد ادامه داد: امید است در بیست و هشتمین سفر، مردم استان کرمانشاه و قصرشیرین بیشترین برکات را از این سفر ببرند چون قصرشیرین در دوران جنگ تحمیلی آسیب دید و بعد از جنگ هم آنچنان به مشکلات مناطق جنگ زده رسیدگی نشده و هنوز هم مردم مناطق مرزنشین قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب از مشکلات آب شرب و کشاورزی و معیشتی رنج می برند.

وی بیان کرد: در این جلسات بعد از آشنایی با مشکلات، هر موضوع به وزارت خانه های مربوطه ارسال می‌شود و پیگیری این مسائل مطرح شده هستم و نتایج به مسوولان استان اعلام می شود.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به وضعیت معیشت مرزنشینان، افزود: ارتقاء وضعیت معیشتی مرزنشینان از اولویت‌های دولت سیزدهم است که در دستور کار قرار دولت گرفته است.

سعید محمد تصریح کرد: در راستای ارتقاء وضعیت معیشتی مرزنشینان، طرح واردات خودروهای برقی از مناطق آزاد کشور بویژه منطقه آزاد قصرشیرین برای تصویب به هیأت دولت ارائه شده است.

نماینده ویژه رییس جمهور در پایان گفت: طرح واردات خودروهای برقی می‌تواند تحولی عظیم در اقتصاد مناطق مرزی و مناطق آزاد ایجاد کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار