معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، در همایش ۸ هزارنفری مدیران مدارس استان:

کلاس اولی‌های استان فارس ۲۹ شهریور به مدرسه می‌روند

شیراز (پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت در راستای آمادگی، دانش‌آموزان کلاس اولی روز چهارشنبه ۲۹ شهریور، همزمان با سراسر کشور در استان فارس زودتر از همه دانش‌آموزان به مدرسه می‌روند.

کد مطلب: ۱۴۰۴۴۸۹
لینک کوتاه کپی شد
کلاس اولی‌های استان فارس ۲۹ شهریور به مدرسه می‌روند

مجید بذرافکن در همایشی با حضور بیش از ۸ هزار مدیر مدارس استان فارس که در شیراز به صورت حضوری و سایر مناطق و شهرستان‌های استان به صورت برخط، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد، اظهار کرد: استفاده از تجارب مدیریتی سایر کشورها با هدف ممانعت از پیمودن راه های رفته، امری مطلوب و پسندیده است و هیچ مغایرتی با اصول تعلیم و تربیت اسلامی ما ندارد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: قاطعیت، منطق و عاطفه سه عنصری است که باید با ترکیب آنها فرمول مدیریت مدرسه را ساخت و شدت و ضعف هر یک از عناصر در نوع مدیریت موثر است.

بذرافکن تصریح کرد: در فرآیند تربیت نباید از آموزه‌های اخلاقی فاصله گرفت و در برخوردها قاطعیت همراه با رعایت اخلاق باید باشد.

وی ادامه داد: نوع مدیریت مدارس بستگی به شرایط مدرسه دارد و نمی شود همه مدارس را با یک فرمول مدیریت کرد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، خاطرنشان کرد: در راستای آمادگی، دانش‌آموزان کلاس اولی روز چهارشنبه ۲۹ شهریور، همزمان با سراسر کشور در استان فارس زودتر از همه دانش‌آموزان به مدرسه می‌روند.

در این مراسم حدود هفتصد مدیر مدرسه در شهر شیراز و بیش از هفت هزار مدیر مدرسه در سراسر استان فارس به صورت برخط حضور داشتند.

این مراسم با سخنرانی برخط حضرت آیت الله رییسی، ریاست جمهوری و وزیر آموزش و پرورش و سه تن از مدیران مدارس به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار