جشنواره نوجوان خوارزمی کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی گچساران برگزار شد

یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ‌عنوان کرد نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی با شرکت ۴۵۰ دانش‌آموز و عوامل اجرایی، ناظرو داور درگچساران برگزار شد.

کد مطلب: ۱۳۸۳۸۹۸
لینک کوتاه کپی شد
جشنواره نوجوان خوارزمی کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی گچساران برگزار شد

حسنعلی عزت خواه در آئین برگزاری نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی در گچساران اظهار کرد: نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی با شرکت بیش از ۴۵۰ دانش آموز و عوامل اجرایی، داور و ناظر در گچساران برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی دانش آموزان از سراسر استان اعم از گچساران، بویراحمد، دهدشت، لوداب، باشت، لنده، بهمئی، چرام، چاروسا، دیشموک، عشایر، دنا، مارگون حضور داشتند.

عزت خواه عنوان کرد: این جشنواره مهم در 13 محور برگزار شده است و منتخبین استانی به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی با هدف بسترسازی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در سه مرحله آموزشگاهی، منطقه ای شهرستانی و استانی برگزار شد.

محمد جمالی آرند بیان کرد: جشنواره خوارزمی یکی از جشنواره‌های علمی در کشور است که هر ساله بین دانش‌آموزان مستعد برگزار می‌شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برگزیدگان مرحله شهرستانی به صورت تیمی در ۱۳محور انتخاب شدند و به مرحله استانی راه پیدا خواهند کرد.

جمالی بیان کرد: این جشنواره به میزبانی گچساران با حضور بیش از ۳۹۰ دانش آموز برگزار شد که منتخبین آن به مرحله کشوری که در شهریور ماه در استان گیلان برگزار می شود اعزام خواهند شد.

وی گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی به صورت تیمی برگزار می شود و در مرحله آموزشگاهی بیش از ۱۳ هزار نفر از دانش آموزان در این جشنواره شرکت کردند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران نیز اظهار کرد: در جشنواره خوارزمی امسال حدود 400 دانش آموز مقاطع متوسطه سراسر استان و 50 نفر داور، ناظر و عوامل اجرایی حضور داشتند.

انوشیروان قیطاسی با اشاره به اینکه امسال این جشنواره به میزبانی گچساران برگزار شد، افزود: از شهرستان گچساران حدود 40 دانش آموز مقطع متوسطه در این جشنواره شرکت کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار