امام جمعه شهرستان فیروزکوه:

یکی از مهم‌ترین کارها برای مهار تورم، حمایت از تولید داخلی است

فیروزکوه ( پانا) - امام جمعه شهرستان فیروزکوه یکی از مهم‌ترین کارها برای مهار تورم را حمایت از تولید داخلی دانست و گفت حمایت از تولید داخلی،‌ سه مؤلفه‌ اصلی دولت، تولیدکننده و مردم را دارا است.

کد مطلب: ۱۳۵۸۴۰۲
لینک کوتاه کپی شد
یکی از مهم‌ترین کارها برای مهار تورم، حمایت از تولید داخلی است

حسن حیدری، امام جمعه شهرستان فیروزکوه در خطبه‌های عبادی_سیاسی اولین نمازجمعه شهرستان در سال جدید، گفت: ماه مبارک رمضان، ماه فرصت ها است؛ ماه مهمانی خدا و استفاده از سفره کرم الهی؛ اگر از این فرصت ها، به خوبی استفاده کنیم، ذخیره عظیمی به دست خواهیم آورد.

خطیب نمازجمعه فیروزکوه بیان کرد: با فضیلت‌ترین اعمال در ماه مبارک رمضان، دوری از گناه و معصیت است؛ در ماه مبارک رمضان، محور برنامه‌ها، باید مسجد باشد؛ همه کمک کنیم که مساجد در این ماه رونق بگیرند.

وی با اشاره به سخنرانی رهبر انقلاب در جمع زائران حرم مطهر رضوی، گفت: سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم رضوی، در حقیقت نقشه راه کشور در سال جدید است.

امام جمعه فیروزکوه افزود: با توجه به بنیه قوی کشور و ظرفیت‌های خدادادی و سرمایه عظیم انسانی، مهار تورم کاملاً ممکن است و این را ما در عرصه‌های علمی، پزشکی،‌ نظامی و ... بارها تجربه کرده ایم؛ لذا آینده کاملاً روشن و امیدبخش است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین کارها برای مهار تورم، حمایت از تولید داخلی است؛ حمایت از تولید داخلی،‌ سه مؤلفه‌ی "دولت، تولید کننده و مردم" دارد.

حیدری افزود: وظیفه دولت، حمایت، هدایت و نظارت است و باید از تصدی گری اجتناب کند و کار را به مردم بسپارد، تولید کننده باید کالای ایرانی را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت تولید کند.

وی در ادامه بیان کرد: مردم باید با تعصب از کالای ایرانی استفاده کنند و وقتی جنس ایرانی هست، از کالای غیرایرانی استفاده نکنند.

خطیب نمازجمعه شهرستان فیروزکوه در پایان گفت: به فضل الهی، آینده ایران اسلامی بسیار روشن است و از گردنه اقتصادی هم عبور خواهیم کرد.

دانش‌‌آموز خبرنگار: فاطمه صفری

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار