دیدار مدیرکل آموزش وپرورش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهدای فرهنگی

یاسوج (پانا) - همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و در سالروز ولادت حضرت علی (ع)، نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و رئیس اداره امور شاهد و ایثاگران آموزش وپرورش استان با حضور در منزل شهید کرامت ایزدپناه با اعضای خانواده این معلم شهید دیدار و گفتگو کردند.

کد مطلب: ۱۳۴۴۳۳۳
لینک کوتاه کپی شد
دیدار مدیرکل آموزش وپرورش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهدای فرهنگی

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: شهدا از بهترین افراد جامعه بودند و باید الگوی جوانان امروز جامعه قرار گیرند.

مهدی روشنفکر افزود: شهدا چه معلم باشند و چه نباشند در هر حال معلم بزرگ جامعه ما هستند که درس‌های ایثار و شهادت را به ما آموختند و برای دفاع از این مرز و بوم عزیزترین گوهر وجودشان یعنی جانشان را فدا کردند تا ما امروز در امنیت و آرامش زندگی کنیم.

مدیرکل آموزش وپ رورش نیز پس از این دیدار با خانواده‌های شهدا گل‌محمد یوسفی، هوشنگ خسروانی نژاد و حیدری از شهدای فرهنگی دیدار کردند.

حسنعلی عزت خواه در این دیدارها که به ضورت جداگانه انجام گرفت، ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا چشم و چراغ ایران اسلامی هستند و باید تلاش کنیم راه شهدای والامقام را ادامه داده و راه و رسم آنان را در زندگی الگوی خود قرار دهیم.

عزت خواه با اشاره به جمله زیبای شهید قلب تاریخ است، گفت: اگر امروز نظام جمهوری اسلامی یکی از قدرت‌های دنیا است و در معادلات جهانی حرفی برای گفتن داریم این نتیجه خون شهدا است که باید قدردان جان‌فشانی‌های آنان بود.

وی افزود: شهدا حق بزرگی بر ما دارند و ما مدیون شهدا و خانواده آنان هستیم.

عزت خواه به ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) و شهدای اسلام و انقلاب با نهضت و قیام خود عزت ویژه ای به ایران و اسلام بخشیدند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در ادامه بر ضرورت ترویج فرهنگ، سبک و سیره شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت: فرزندان امروز ایران اسلامی باید بدانند امنیت، آرامش و سرافرازی ایران در پرتو خون شهدا حاصل شده است.

در این دیدارها خانواده های معزز شهدای فرهنگی کرامت ایزدپناه، گل محمد یوسفی، هوشنگ خسروانی نژاد و حیدری ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خرسندی از حضور نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا و مدیرکل آموزش وپرورش استان بر تداوم راه شهدا تاکید کردند.

در پایان این دیدارها با اهداء لوح سپاس از خانواده های معزز این شهدا تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار