ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1403 تمدید شد

تهران (پانا) - مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از اصلاح دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1403 و تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تا پایان روز شنبه 9 تیر ماه خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۸۲۷۶۶
لینک کوتاه کپی شد
ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1403 تمدید شد

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان با بیان اینکه تاکنون بیش از 27 هزار نفر در این آزمون ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: ثبت‌ نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1403 از روز یکشنبه 27 خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد و به منظور مساعدت با متقاضیانی که تاکنون موفق به ثبت نام و انتخاب رشته نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا پایان روز شنبه 9 تیرماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.  

مشاور سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته اصلاحات از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان قابل دسترس است و متقاضیانی‌که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هستند، می‌توانند در این برنامه پذیرش ثبت‌نام کنند.

وی در مورد متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز، گفت: متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته های با آزمون این دانشگاه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ثبت نام نمایند و زمان انتخاب‌رشته برای رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از سوی آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. 

دکتر کریمیان خاطرنشان کرد: آن‌دسته از متقاضیانی‌که علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ 9 تیر ماه نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در پایان به داوطلبان توصیه کرد پیش از ثبت‌نام، دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و اطلاعیه‌های منتشر شده را به دقت مطالعه کنند. 

گفتنی است، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1403 برای آن‌دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه 2 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار